Olbia

“Bardzo dobre jedzenie”
Pepe Bianco — recenzja

Pepe Bianco
Nr 304 wśród 415 Restauracje (Olbia)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie i atmosfera okraszona Panem grającym na saksofonie.
Pizza NAJLEPSZA jaką jedlismy na Sardynii , owoce morza również smaczne - w porównaniu do cen oceniam bardzo dobrze !:)

Dziękujemy, Jarek M

Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Cudowna kuchnia Sardynska! Nie wiem skąd negatywne opinie, pizza najlepsza jaka jedliśmy we Włoszech, fantastyczne risotto z owocami morza, tiramisu genialne. Obsługa jak mało gdzie - niesamowicie sympatyczna. Polecamy!

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Magdalena N
Zrecenzowano 8 maja 2017

Bardzo miła obsługa, super jedzenie, przyjemny anturaż, chodziliśmy tam codziennie. Jedzenie bardzo dobre! Kelnerzy jak z "Zaklętych Rewirów", szkoda ze jest już ich tak mało. Polecam

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, BartekL100
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alessio F, Direttore, Pepe BiancoOdpowiedź udzielona 10 maja 2017

Grazie della recensione

Zrecenzowano 28 października 2016 z urządzeń przenośnych

Mix owoców morza Ok, ryba dnia Doradca też OK ale mix mięs z grilla bez szału. Przypalone bardziej niż z grilla

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, 623marekc
Zrecenzowano 26 września 2012

Na wakacjach bylysmy na Sardynii, miasto Olbia w restauracji PEPEBIANCO. Bylo super, bardzo dobre jedzenie ( prawdziwa wkoska kuchnia), mila obsluga, muzyka na zywo spiewana i grana. Alex - barman, przyzadza pyszne mojito. Przepyszna pizza!!!

• Atmosfera
Dziękujemy, onawawcia

Pepe Bianco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Porto Rotondo, Province of Olbia-Tempio

Olbia, Province of Olbia-Tempio

Byłeś(-aś) w Pepe Bianco? Podziel się wrażeniami!