“Pyszna pizza”
Pizzeria Floris — recenzja

Pizzeria Floris
Nr 14 wśród 1 211 Restauracje (Cagliari)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza! Miejsce bardzo niepozorne, ale warto!!! Cienkie ciasto, bardzo duży wybór dodatków, każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, dorotag924

Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza, klimat, miejsce takie jak powinno być. Miejsce małe ale za to mega klimatyczne. Pizza 6/5, obsługa super! Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, janeE1013QB
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna włoska pizza, bardzo smaczne składniki, gotowa w 3 minuty! Bardzo polecam! Palce lizać. Córka (10 lat) poleca !

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, IWA F
Zrecenzowano 25 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcecie zjeść najlepsza pizzę w Cagliari i niezależy wam na wystroju i restauracyjnym klimacie to z całego serca mogę polecić to miejsce ;) pizzeria jest nastawiona na dostawy telefoniczne , ale również można zjeść w ich małej knajpce na miejscu... gorąco polecam !

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, sikorskailona456
Zrecenzowano 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza w 3 rozmiarach, tania, skladniki swieze, idealne ciasto. Malo miejsc siedzacych, 3 stoliki

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, karolinasV7889IP

Pizzeria Floris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cagliari, Province of Cagliari

Byłeś(-aś) w Pizzeria Floris? Podziel się wrażeniami!