“Przepyszne miejsce na mapie Cagliari”

Ristorante Antica Cagliari
Nr 62 wśród 1 256 Restauracje (Cagliari)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzenie - niebo w gębie: Culurgiones w sosie pomidorowym, smażone kalmary, a także stek z kością z ziemniaczkami z rozmarynem i grillowanymi warzywami koniecznie do spróbowania! Było pysznie i bardzo klimatycznie. Wystrój i obsługa również na 5! Obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie Cagliari <3

Dziękujemy, Lady_in_journey
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: xaxaCagliari, Responsabile relazioni con la clientela, Ristorante Antica CagliariOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękuję za recenzję, jest pan bardzo uprzejmy.

Dała nam bardzo dobry wynik, który zachęci nas do osiągania jeszcze lepszych wyników w przyszłości.

Jeśli nadal jesteś w Cagliari i wrócisz do nas, będziemy bardzo szczęśliwi.

Jeszcze raz dziękuję!

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja serwująca pyszne i świeże owoce morza, a także tradycyjne włoskie przysmaki. Pomocna obsługa, ładny wystrój. Było pysznie! Zamówiliśmy ostrygi, a także makaron fregola z owocami morza. Można płacić kartą.

Dziękujemy, iwona_240
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: xaxaCagliari, Responsabile relazioni con la clientela, Ristorante Antica CagliariOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019

Dziękujemy, bardzo się cieszymy, że cieszyliście się Państwo naszą kuchnią i ogólnie całą naszą ofertą.

Doskonały wybór dań, fregola jest typowym daniem tradycyjnym, cieszymy się, że Ci się podobało.

Jeśli nadal jesteś w mieście lub jeśli pewnego dnia wrócisz do Cagliari, przyjedź i odwiedź nas.

Czekamy na ciebie!

Zrecenzowano 20 czerwca 2018

Świetnie przygotowana grillowana sepia, znakomita sałatka z ośmiornicy, poprawna obsługa.
Nastrój zepsuły chodzące po stole 4-centymetrowe karaluchy. Też antyczne... Pierwszy wyszedł na zwiady, był wyraźnie niezadowolony, że zajęliśmy jego miejsce. Pewnie kelner był z nimi zaprzyjazniony, bo przegonił go pod antyczny kredens. Po kilku minutach kolejny "kolega" próbował wylądować na stole, wzięłam sprawę w swoje ręce i postąpiłam nie humanitarnie.
Kolejne członkowie karaluszej społeczności już nie wyszły, bo zwiadowcy nie powróciły, ale reszta kolacji minęła w pewnym napięciu.
Jedzenie znakomite, ale dezynsekcja się przyda...

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Irena M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: xaxaCagliari, Proprietario, Ristorante Antica CagliariOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2018

Dziękuję za komentarz.

Przepraszam za opóźnienie w mojej odpowiedzi, ale chciałem dowiedzieć się, co pan mówi i nikt nie jest tego świadomy.
Zastanawiam się, czy nie pomyliłeś się z innym klubem. To może się zdarzyć w dzielnicy Marina, ale ponieważ jest tak wiele klubów, bardzo łatwo jest się pomylić.
Włoskie przepisy są pod tym względem bardzo surowe, więc stale je dezynfekujemy.

Dziękuję jednak za komentarz i mam nadzieję, że jeszcze raz się z panem zetknie.

Zrecenzowano 22 listopada 2017

Wszystkie dania są doskonale przygotowane i przyprawione, począwszy od owoców morza (szczególnie sałatka z ośmiornicy i smażone kalmary) na steku w sosie z zielonego pieprzu kończąc. Obsługa super pomocna.
Sugeruje rezerwację stolików (070 7340198), bo zdarza się, że trzeba czekać.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, peterjestem
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: xaxaCagliari, Proprietario, Ristorante Antica CagliariOdpowiedź udzielona 28 listopada 2017

Grazie per aver lasciato una recensione e grazie per l'ottimo punteggio che ci avete assegnato.
Sì è sempre meglio avere la prenotazione, ma cmq cerchiamo di sistemare tutti in tempi ragionevoli e nei limiti del possibile.
Tornate ancora a trovarci, vi aspettiamo!

Zrecenzowano 23 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne krewetki z marchewką i selerem naciowym. Bardzo dobre ryby sea bass i dorada. A z deserów panna cota. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Wisia B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: xaxaCagliari, Proprietario, Ristorante Antica CagliariOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2017

Grazie per la recensione e le belle parole. E anche per suggerirci, la migliore pubblicità siete voi! Tornate presto, vi aspettiamo!

Ristorante Antica Cagliari — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cagliari, Province of Cagliari

Byłeś(-aś) w Ristorante Antica Cagliari? Podziel się wrażeniami!