“Wieczorna kolacja”
Ok Pizza Evolution — recenzja

Ok Pizza Evolution
Nr 2 wśród 431 Restauracje (Alghero)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Usytuowana kilka minut spacerem od historycznego centrum.
Bardzo dobre ceny, pyszne pizze. Świetna obsługa.
Nic więcej nie potrzeba.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Gabriel Z

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Najlepsza pizza w Alghero! Super ciasto, bardzo cienkie, tak jak lubię i wspaniały sos pomidorowy i to tak naprawdę podstawa, która robi cały smak. Resztę w zależności od wyboru rodzaju, my zamówilismy margheritę i 4 staggioni. Przepyszna!

1  Dziękujemy, WiolaOL
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w Alghero. Byliśmy w 4 osoby. Każdy zamówił różne według swoich preferencji i nikt się nie rozczarował. Smaki trafione w 10. Polecam z czystym sumieniem ;) Michele okazał się być najmilszym kelnerem w mieście. Do zobaczenia ;)

Dziękujemy, 221rafa_b
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza w super cenie. Obsluga bardzo sympatyczna. Dwie pizze i piwko za nieco ponad 20 eur. Szczerze polecam!

Dziękujemy, T_ajson86
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma potrzeby szukać innej pizzerii - tu jest po prostu wspaniale ❤️ na pewno tutaj jeszcze wrócimy!

Dziękujemy, anszua

Ok Pizza Evolution — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alghero, Province of Sassari

Byłeś(-aś) w Ok Pizza Evolution? Podziel się wrażeniami!