“Polecamy!!!!”
Ok Pizza Evolution — recenzja

Ok Pizza Evolution
Nr 2 wśród 415 Restauracje (Alghero)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na późną kolacje i prócz przepysznej pizzy dostaliśmy w prezencie deser i do skosztowania 3 nalewki! ;) wieczór zrobił się weselszy ;) Polecamy, bo pizza jest naprawdę świetna!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 409_ukaszz

Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie w rozsądnej cenie, za dwie pizze zapłaciliśmy łącznie 18 euro. Bardzo miła obsługa i szybkie przygotowanie jedzenia. Miejsce poza centrum miasta, ale warto się tam wybrać

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, gallez91
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza najlepsza jaka jedliśmy na wyspie! Obsługa przemiła. Jedliśmy tam prawie codziennie przez 12 dni i obsługa nas kojarzyła, zawsze zagadała- można się nawet spytać o coś związanego z wyspa i tak chętnie pomoga :) pizza jest w dobrej cenie i jest przepyszna. Polecamy z cargo serca :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, R8157KZnataliak
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza, obsługa fantastyczna. Można zamówić na wynos, można zjeść na miejscu i to polecam. Miła i słodka niespodzianka na koniec. Potrafi być głośno, ale to też dodaje uroku. Polecam, polecam, polecam :-) :-) :-)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, ewakookie
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza w naprawdę niskiej cenie. Miła obsługa i krótki czas oczekiwania. Polecam kolację w tym miejscu

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, sarach123

Ok Pizza Evolution — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alghero, Province of Sassari

Byłeś(-aś) w Ok Pizza Evolution? Podziel się wrażeniami!