“Przepyszna pizza”
Lu Furat — recenzja

Lu Furat
Nr 43 wśród 431 Restauracje (Alghero)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znalezlismy ta Pizzerie przypadkiem choc jest w centeum starego miasta. Natlok restauracji czasem przeszkadza i mozna pominac takie perelki. Rewelacyjna pizza i duzy wybor rodzajow, na plus jest to ze podaja tylko pizze i tradycyje chlebki z Alghero. Wiec ich specjalnoscia jest wlasnie pizza. Dodatkowo ceny bardzo przystepne od 7€ do 10€ wiec w porownaniu do innych restauracji rewelacja. Jak nakbardziej polecam dla mnie "QUATTRO FROMAGGI" wymiata, za kolacje z 2 duzych pizz plus duza woda i lampka wina zaplacilismy 18€.
Jeszcze raz polecam goraco jak tylko bedziemy kiedys znowu to z pewnoscia tam zawitamy ponownie.

Dziękujemy, Kasia P

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem już pizze w Neapolu oraz
Rzymie i muszę potwierdzić , że pizza tutaj smakuje rownież wysmienicie. Dodatkowo swietna i miła obsługa. Polecam.

Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Fantastyczna pizza, świetne ciasto, fajne dodatki. Kelnerzy dbający o gości chociaż nie narzucający się.
Można dostać resztę na wynos chociaż u nas reszta nie została. Ceny normalne.

Dziękujemy, akwz
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Lokal wydawał się przyzwoity, ale pizza lekko rzecz ujmując średnia. Ciasto może nienajgorsze, ale dodatków mało i chyba nienajlepszej jakości... takie miałem wrażenie..
Obsługa sprawna i uprzejma, ale choć wiem wiem, że u nich to normalka, to ciągle wkurza mnie to coperto...

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano 29 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły lokal widać ze je tu dużo miejscowych Sardynczyków co z pewnością świadczy o świeżości lokalnych produktów. Pizza bardzo smaczna choć ja osobiście wole cieniutkie ciasto tutaj podają ciasto grubsze ( choć może tak wyglada sardyńskiej wydanie pizzy) Bardzo dobre ceny Ok 7-8€ za pizzę + lokalne wino lub piwo. Obsługa tez

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, ismenka29

Lu Furat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alghero, Province of Sassari

Byłeś(-aś) w Lu Furat? Podziel się wrażeniami!