“Pyszna pizza w dobrej cenie”
Lu Furat — recenzja

Lu Furat
Nr 42 wśród 385 Restauracje (Alghero)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 listopada 2017

Moja pierwsza wyzyta w pizzerii w Alghero i przy okazji - bardzo udana. Pyszne domowe wino i bardzo dobra pizza. Duży wybór smaków oraz znakomita jakość składników.

Dziękujemy, Żaklina D

Zrecenzowano 17 września 2017

Szczerze polecam Lu Furat, podczas tygodniowego pobytu w Alghero jedliśmy tu praktycznie codziennie i nigdy sie nie zawiedliśmy :) Ceny jak na centrum bardzo przystępne. Udogodnieniem jest możliwość wyboru dużej lub małej pizzy :) Restauracja położona w klimatycznej uliczce, oddającej cały włoski klimat :)

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 15 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, restautacja zlokalizowana w jednej z bocznych uliczek, zdecydowanie polecam siadać na dworzu

Dziękujemy, Wally0102
Zrecenzowano 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Po prostu nie dobra pizza i rowniez tiramisu ktore bylo w karcie nie bylo dostępne. Uliczka przy ktorej jest Resteuracja bardzo urokliwa.

Dziękujemy, Aga c
Zrecenzowano 2 lipca 2017

Obsługa bardzo miła. Ceny na przyzwoitym poziomie ;) Może warto by na pizzy było jeszcze więcej sosu pomidorowego, gdyż jest bardzo dobry ;) Ogólna ocena - bardzo dobra ;)

Dziękujemy, Kucina

Lu Furat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alghero, Province of Sassari

Byłeś(-aś) w Lu Furat? Podziel się wrażeniami!