“Ok”
Mastro Ciccio — recenzja

Mastro Ciccio
Zamów online
Nr 4 wśród 1 382 Restauracje (Bari)

Dobre ale nie zachwyca jak za takie ceny
Panini niczym się nie wyróżnia a szkoda.
Plusem jest duży wybór

Dziękujemy, michal_pola

Tak pysznych bułek nie jedliśmy nigdzie w Europie. Stojąc przy lądzie nie wiesz na co się zdecydować bo wszystko wyglada zjawiskowo. My zdecydowaliśmy się na bułkę z ośmiornica i z mięsem. Oczywiście oprócz tego mnóstwo warzyw i ich mozzarella. Obsługa przemiła, wystarczyło się pousmiechac a na koniec w gratisów dostaliśmy ziemniaczana kulki oblana czekoladą i orzeszkami. Zjedliśmy wszystkie mimo że wydawało się nam, że po bułkach nie jesteśmy w stanie już nic zmieścić. Dzięki Minno, jesteś the best.

Dziękujemy, Weronika K
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba wszytsko na temat tego miejsca zostało napisane. Podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Zdecydowanie warto!

Dziękujemy, 235maciejf
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Takich kanapek, z taką różnością zawartości to w Bari nie znajdziecie ! Świerże, pełne i pyszne. Burrata, ośmiornica, i wszystko czego kanapka zapragnie. Dla mnie mistrzostwo świata. W dni wolne, i w sezonie trzeba swoje odczekać ale idzie sprawnie.

Dziękujemy, 514tomaszm
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak wyżej. Pierwsza wizyta w Bari i od razu trafiliśmy na tak doskonałą kuchnie. Smażone pierogi z różnorakim nadzieniem jak i kanapki to niebo w gębie. Absolutnie polecam. Nie ma szans aby ktoś był zawiedziony wizytą.

Dziękujemy, Michał P

Mastro Ciccio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Mastro Ciccio? Podziel się wrażeniami!