“No rewelacja !!!”
Mastro Ciccio — recenzja

Mastro Ciccio
Zamów online
Nr 4 wśród 1 381 Restauracje (Bari)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Takich kanapek, z taką różnością zawartości to w Bari nie znajdziecie ! Świerże, pełne i pyszne. Burrata, ośmiornica, i wszystko czego kanapka zapragnie. Dla mnie mistrzostwo świata. W dni wolne, i w sezonie trzeba swoje odczekać ale idzie sprawnie.

Dziękujemy, 514tomaszm

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak wyżej. Pierwsza wizyta w Bari i od razu trafiliśmy na tak doskonałą kuchnie. Smażone pierogi z różnorakim nadzieniem jak i kanapki to niebo w gębie. Absolutnie polecam. Nie ma szans aby ktoś był zawiedziony wizytą.

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce. Buły pierwsza klasa pełne świeżych dodatków. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Tosca8877
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dałbym 10/10 tylko za to jak wyglądają kanapeczki. Jeśli dodać do tego smak to mamy tu niepowtarzalne zjawisko. Dziś jadłem kanapkę z szynką i mozarella . Jutro wracam na ośmiorniczkę.

Dziękujemy, karolm763
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielki wybór bułek na ciepło w lokalnym wydaniu, poza tym sałatki i wiele innych.
Z racji długiego oczekiwania, otrzymałem od właściciela upominek.
Knajpa ludzi z pasją do jedzenia i tego, co robią, w dobrej cenie.

Dziękujemy, PatrykM-w

Mastro Ciccio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Mastro Ciccio? Podziel się wrażeniami!