Bari

La Tana Del Polpo
Zarezerwuj stolik
wt., 22.10
20:00
Nr 30 wśród 1 382 Restauracje (Bari)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Korzystając z ostatniego wieczoru w Bari postanowiliśmy wybrać się na pastę na stare miasto. Widząc tłumy w środku pomyślałem ze chyba dobrze trafiliśmy, zapewne właściciel po chwili znalazł nam stolik. Kelnerka bardzo miła i skromna odebrała od nas zamówienie i już po 25 minutach (o tym ze możemy tyle czekać na posiłek zostaliśmy poinformowani) dostaliśmy zamówienie. Ręcznie robione spaghetti z małżami było wspaniałe. Moja dziewczyna wzięła sobie makaron z ryba i krewetkami nad którymi się rozpływała. 33 € za dwa dania, piwo i colę plus coperto 2€ na osobę. Niezbyt wygórowana cena za taka jakość. Polecam!

Dziękujemy, 3991bone

Do knajpy trafiliśmy po licznych poleceniach na polskich blogach, więc szliśmy do restauracji z nadzieją zjedzenia najlepszego dania. Niestety zawiedliśmy się. Zamówiliśmy dwa makarony z sosem pomidorowym z owocami morza - ogólnie danie było smaczne, ale porcja niestety mała, co dotyczyło zarówno makaronu, jak i owoców morza. Sama pasta kosztowała 13 Euro plus 'coperto' to łącznie 15, więc średnio przystępnie cenowo. Wystrój knajpy bez szału, ciągle latające uporczywe muchy, nieco chaotyczna obsługa. Fajną sprawą była prezentacja ryb z których przygotowywano danie dnia. Lokal oceniam średnio, kolejnej wizyty już bym tam nie zaplanowała.

Dziękujemy, 600paulinat
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po pieczonych krewetkach na przystawkę, które kompletnie do mnie nie trafiły, zjedliśmy przepyszna rybę z makaronem w sosie pomidorowym i idealna czarna pasta z pistacjami. Wspaniale miejsce w iście włoskim klimacie. Zdecydowanie godne polecenia.

Dziękujemy, 235maciejf
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jadzenie makarony itp. Owoce moża super. Polecam bo warto. Byliśmy dwa razy i za każdym razem było super

Dziękujemy, micha_mG5680CM
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przeglądajac polecane miejsca w Bari natknelam się na te restauracje. Przytulne miejsce w centrum Bari, niestety bardzo mało stolików, kolejki ogromne! Czekając 20minut na stolik, który niestety był zaraz obok WC - jak ktoś ładnie napisał 'schowek na miotly' i tak też się czułam siedząc tam wino domowe białe bardzo smaczne, makaron z krewetkami w sosie piatacjowym również! Ogólnie polecam, ceny ok.

Dziękujemy, _kkkora

La Tana Del Polpo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w La Tana Del Polpo? Podziel się wrażeniami!