“Zawiedzeni”

La Tana Del Polpo
Zarezerwuj stolik
wt., 15.10
20:00
Nr 30 wśród 1 381 Restauracje (Bari)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Do knajpy trafiliśmy po licznych poleceniach na polskich blogach, więc szliśmy do restauracji z nadzieją zjedzenia najlepszego dania. Niestety zawiedliśmy się. Zamówiliśmy dwa makarony z sosem pomidorowym z owocami morza - ogólnie danie było smaczne, ale porcja niestety mała, co dotyczyło zarówno makaronu, jak i owoców morza. Sama pasta kosztowała 13 Euro plus 'coperto' to łącznie 15, więc średnio przystępnie cenowo. Wystrój knajpy bez szału, ciągle latające uporczywe muchy, nieco chaotyczna obsługa. Fajną sprawą była prezentacja ryb z których przygotowywano danie dnia. Lokal oceniam średnio, kolejnej wizyty już bym tam nie zaplanowała.

Dziękujemy, 600paulinat

Po pieczonych krewetkach na przystawkę, które kompletnie do mnie nie trafiły, zjedliśmy przepyszna rybę z makaronem w sosie pomidorowym i idealna czarna pasta z pistacjami. Wspaniale miejsce w iście włoskim klimacie. Zdecydowanie godne polecenia.

Dziękujemy, 235maciejf
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jadzenie makarony itp. Owoce moża super. Polecam bo warto. Byliśmy dwa razy i za każdym razem było super

Dziękujemy, micha_mG5680CM
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przeglądajac polecane miejsca w Bari natknelam się na te restauracje. Przytulne miejsce w centrum Bari, niestety bardzo mało stolików, kolejki ogromne! Czekając 20minut na stolik, który niestety był zaraz obok WC - jak ktoś ładnie napisał 'schowek na miotly' i tak też się czułam siedząc tam wino domowe białe bardzo smaczne, makaron z krewetkami w sosie piatacjowym również! Ogólnie polecam, ceny ok.

Dziękujemy, _kkkora
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przeciętnie smaczne, obsługa bardzo miła ale w sumie restauracja przereklamowana. Zamówiliśmy rybę skorpiona- surowa wydawała się dość duża / 30 €/ a po przygotowaniu był to zdecydowanie kawałek degustacyjny kolejna potrawa to czarny makaron z krewetkami i sosem pistacjowym zdecydowanie nie spełnił wyobrażeń o tym daniu makaron rozgotowany zbity w jedną kulę cała potrawa mdła i bardzo ciężka, białe wino domowe bardzo przeciętne

Dziękujemy, Artur K

La Tana Del Polpo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w La Tana Del Polpo? Podziel się wrażeniami!