“Pyszna foccacia ”
Bakery Santa Rita — recenzja

Bakery Santa Rita
Nr 1 wśród 11 Targ spożywczy (Bari)

Robiona w piekarni z tradycjami od prawie 100 lat foccacia zasługuje na miano znakomitej. Zresztą zawsze jest tam kolejka, a to coś musi znaczyć. Do tego piłem młodziutkie wino z winnic Pugli, też pyszne. Pozycja obowiązkowa w Bari.

Dziękujemy, maciej2ewski

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piekarnia prowadzona przez małżeństwo, widać że od wielu lat. Mnóstwo stałych gości jak i turystów. Fokaczja za 2.4€ pozwala zaspokoić głód. Do tego piwerko za 1€ i lunch z głowy. Chwilę trzeba poczekać w kolejce, ale warto. W smaku dobra, chociaż wolę pizzę ale może tak musi być, nie wiem. Przy rachunku 7€ właściciel nie miał wydać z 10 i oddał pieniądze i powiedział "zapłacisz jutro". W Polsce o głupią złotówkę kazali by ci szukać bankomatu albo rozmieniać pieniądze.. szacun dla Pana punkt obowiązkowy w Bari wg mnie. Polecam

Dziękujemy, Abanowy
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza foccacia w mieście :) Foccacia jest wypiekana od godziny 9, nie od 8 tak jak jest otwarta piekarnia. Ale na ten smak warto czekać nawet cały dzień!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, pawel12131
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała Foccacia. Najlepsza jaka jadłem. Miejsce położone bardzo urokliwie w ukrytych uliczkach starego miasta.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marcinnnnnnnnnnn
Zrecenzowano 12 czerwca 2018

Cudowne, autentyczne miejsce które nie zgubiło smaku, ani klimatu pomimo przewijających się obok turystów. Obsługa nie mówi po angielsku, ale komu to przeszkadza:)
Pyszna focaccia w dobrej cenie. Najlepsza jaką jadłam
Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, szabadaba

Bakery Santa Rita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Bakery Santa Rita? Podziel się wrażeniami!