Bari

“Mąka, woda i pomidory! ”
Panificio Fiore — recenzja

Panificio Fiore
Nr 2 wśród 43 Piekarnie (Bari)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy proste jedzenie sprawia najwiecej przyjemności. Focaccia Barese - idealna, mokra puszysta a pomidory smakują niezwykle, jak największy rarytas! Cały czas nie mogę wyjść z podziwu: z paru prostych składników powstają cuda. Najlepiej na świecie, polecane przez lokalnych! 10/10 to za mało!

Dziękujemy, bhandersohn

Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna foccacia! Świeża, miękka, jeszcze ciepła!Z pomidorami i oliwkami. Coś wspaniałego. Warto postać w kolejce!

Dziękujemy, annagT8568QH
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromna kolejka do tego miejsca była nadzieja na cos pysznego. Sprzedawana tu foccacia jest naprawdę smaczna. Ponieważ kupić można tylko jeden rodzaj placka (z pomidorami i oliwkami) jest zawsze gorący i pachnący. Uważajcie przy płaceniu. Ponieważ jest tu mnostwo ludzi obsługa czasem zapomina ile ma wydać.

Dziękujemy, jmmf2018
Zrecenzowano 22 maja 2019

Byłyśmy głodne, ale foccacia nas w zupełności zadowoliła jako przekąska. Świeże, ciepłe, trochę tłuste jak dla mnie, ale przepyszne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MonikaN555
Zrecenzowano 14 lipca 2018

Na Focaccię przychodziliśmy każdego dnia. Przed pójściem na plażę, czy przed spaniem. Niesamowita w smaku i bardzo tania. Najlepsza na ciepło.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Basia_i_Michal

Panificio Fiore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Panificio Fiore? Podziel się wrażeniami!