Bari

“Polecam kawę Leccese”
Martinucci — recenzja

Martinucci
Nr 3 wśród 72 Kawa i herbata (Bari)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piłam tutaj bardzo dobrą kawę Leccese. To bardzo ciekawa odmiana kawy, którą spotkałam pierwszy raz. Mrożone espresso z posmakiem migdału. Bardzo polecam, coś zupełnie nowego!

Dziękujemy, carolinemU977QV

Zrecenzowano 22 maja 2019

Polowałyśmy na te lodziarnie w kilku miejscowościach np. Bari, Alberobello. Duży wybór pysznych lodów, ciast. Nasz zestaw to trzy smaki lodów- 2,50 euro i cappuccino 1.40. Pysznie!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MonikaN555
Zrecenzowano 22 listopada 2018

Cudowne włoskie lody, serwowane w uroczym miejscu z dużą dbałością o produkt i klienta.Dla mnie jedno z ważniejszych skojarzeń z Bari.Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia podczas pobytu w mieście.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 3 września 2018

Lokal oblegany przez klientów, czasami trzeba chwilę poczekać na swoją kolej. Ceny raczej wyższe niż u konkurencji. Lody bardzo dobre, ale najbardziej smakowała mi granita cytrynowa.Ogólnie miejsce warte polecenia.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Wojtek B
Zrecenzowano 27 czerwca 2018

z czekoladą, ciastkami, pralinami na sztuki, lodami własnego wyrobu, drink barem, no i kawą. Co ciekawe nawet w takim przybytku rozpusty kulinarnej kawa przy barze wypita "na jednej nodze" kosztuje 0,9 Eur. I to lubię najbardziej. Do tego lampka schłodzonego białego wina. Wszystko w centrum Bari, z widokiem na promenadę nadmorską. Opowiadac dalej, czy już rezerwujecie bilet ;-)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Cezary M

Martinucci — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Martinucci? Podziel się wrażeniami!