“Najgorsze lody we Włoszech jakie jadłem”
Gelateria Piccinni — recenzja

Gelateria Piccinni
Nr 1 wśród 65 Desery (Bari)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 4 września 2019

Aż dziw, że takie lody mają numer 1 w stolicy Apulii. Przecież to nie ma w ogóle smaku. Jadłem wiele lodów we Włoszech w tym większość w Apulii i te są o dwie klasy niżej niż najgorsze dotychczas. Chcecie zjeść dobre to spróbujcie w Monopoli ale na pewno nie tu.. te trzy gwiazdki za sprzedawcę który zna angielski i wytłumaczył smaki oraz za rozmiar bo za 2.5€ jest to pokaźna gała. Co z tego skoro w połowie odechciewa się jeść.

Dziękujemy, Abanowy

Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak odwiedzam włoskie lodziarnie, smakuję przeróżnych lodów o smakach i konsystencjach zaskakujących utwierdzam się, że to jest nie tylko ojczyzna ale i światowa stolica lodów. A to miejsce na pewno jest blisko centrum tej stolicy.

1  Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 3 września 2018

Świetne miejsce na mapie Bari. Bardzo sympatyczny sprzedawca, super smaki lodów, pyszne tiramisu...Wracaliśmy kilkakrotnie. Polecam!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Wojtek B
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetny smak zarówno tiramisu jak i lodów. Zapewne wrócę tam ponownie. Polecam w 100 % .ceny niskie , obsługa bardzo miła .

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, m_olej87
Zrecenzowano 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Nigdy w życiu nie jadlem tak wspanialych lodow. Pistacja jakby dopiero co wyciągniete oszechy z łupinek. Cos wspanialego. Poza tym cudowne tiramisu. Cos niebianskiego. Szkoda tylko ze takie male. Dodatkowo duzy wybor innych smakolykow. Do polecenia ta niepozorna miejscowka

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, mateuszo440

Gelateria Piccinni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Gelateria Piccinni? Podziel się wrażeniami!