“Super!”
I Templari — recenzja

I Templari
Nr 87 wśród 1 382 Restauracje (Bari)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła obsługa, pyszna kawa, świetna atmosfera. Polecam każdemu, bab pewno wrócę :)

Dziękujemy, Noemi B

Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa i ciasto na pizze. Super obsługa i widok na mury zamku. Wszystko podane bardzo szybko

Polecam goraco

Dziękujemy, bzdyra12
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale jedzenie! Polecam! Pyszne ravioli Al pomodoro. Przemiła obsługa i bardzo szybko otrzymaliśmy zamowienie. Bardzo dobre makarony i pizze

Dziękujemy, AgnieszkaD875
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa.klimat włoski. można się dogadać po angielsku.polecam atmosferę i położenie lokalu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Voyager627083
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Domenico C, Direttore, I TemplariOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2019

Grazie tante

Zrecenzowano 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna pasta i dowcipny właściciel :). Niedrogo, smacznie, atmosfera przyjazna i można się dogadać nie znając włoskiego. Czas oczekiwania w porządku, ogolnie brak zastrzeżeń. Gorąco polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Magdalena K

I Templari — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w I Templari? Podziel się wrażeniami!