“Kolacja rodzinna podczas wakacji”
Pizzeria Il Rustico — recenzja

Pizzeria Il Rustico
Nr 23 wśród 1 382 Restauracje (Bari)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super właściciele , jedzenie relatywnie tanie i dobre , może trochę mało miejsca w środku , polecam być 18:45 żeby potem nie czekać na wejście .... i te lody oraz limoncello na deser ;) pycha !!!

Dziękujemy, Tomasz-Skierniewice

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejka jak zwykle! Większość Włosi! Czekasz na swoje mieście a później smakujesz fantastycznego włoskiego jedzenia w formie przystawek! Pizzę zabraliśmy do domu bo nie daliśmy rade! Nazwy pizzy Cracovia i Varsavia. Patriotycznie;)

Dziękujemy, kamilbaca
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna opcja by poczuć klimat włoskiego stylu życia. W naszym przypadku czekaliśmy na stolik ok. 45min ale było warto. Polecam odrazu wejść do szefa zapisać się na listę. Zestaw za 10€ obejmuje wiele przystawek. Zalecam nie jeść cały dzień aby skosztować wszystkiego ;)

1  Dziękujemy, 158kacperk
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Smaczne jedzenie w ogromnej ilości i przystępnej cenie. Na miejsce trzeba chwilę poczekać, u nas to była prawie godzina. Ważne: Trzeba podejść do kelnera i poprosić o zapisanie na stolik. Zamówiliśmy 2 zestawy za 10 euro i dostaliśmy mnóstwo przystawek, tak że nie daliśmy im rady, a do tego jeszcze pizza, piwo albo wino, lody i limoncello. Było smacznie aczkolwiek zdażalo się nam jadać lepiej.

Dziękujemy, Umbarus
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Rewelacyjna restauracja z przepysznym jedzeniem. Byliśmy 10 minut po otwarciu i już nie było miejsc, musieliśmy czekać 20 minut, ale było warto. Mnóstwo przystawek, pizza, deser i napój. Trzeba przychodzić tam głodnym. Było przesmacznie :)

Dziękujemy, Emilia K

Pizzeria Il Rustico — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Pizzeria Il Rustico? Podziel się wrażeniami!