Bari

“Absolutnie najlepsza pizza”
Il Grottino — recenzja

Il Grottino
Zamów online
Nr 13 wśród 1 382 Restauracje (Bari)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie opinie, nie przeszłoby mi przez myśl, żeby tam wejść. Miejsce na pierwszy rzut oka niewarte uwagi. Nic bardziej mylnego! Właściciel podający pizze i menu w formie kodu QR, perfekcyjna pizza za śmieszne pieniądze. Warto przejść 20 minut od starego miasta, żeby poczuć klimat prawdziwej pizzeri!

Dziękujemy, 235maciejf

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwykły lokal z dosłownie kilkoma stolikami ,ale za to niedroga,pyszna i szybko podana pizza.
Polecam zwłaszcza tę z bakłażanem.
Co prawda nie ma co liczyć na długie przesiadywanie w lokalu bo na zewnątrz ustawia sie juz kolejka chętnych, ale to chyba z kolei najlepsza rekomendacja dla tego lokalu.
Obsługa baaardzo miła.

Dziękujemy, kuchennerewolucje
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaką jadłam! Bardzo miła, rodzinna obsługa. Z całego serca polecamy razem z mężem. Przepyszna!

Dziękujemy, wiikaaax
Zrecenzowano 7 września 2018

Pizza na niezwykle cienkim cieście, przyrządzona w sposób, z jakim zetknęłam się po raz pierwszy. Smakowicie, rodzinna atmosfera. Kucharz- Właściciel osobiście podaje gościom swoje kulinarne dzieła. Polecam jako lokalną atrakcję Bari :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Maja_Szc
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na początku myślałem, że to wyłącznie okienko do wydawania pizzy na wynos, ale okazało się że jest w dalszej części lokalu pomieszczenie z kilkoma katolikami. Miejscówka w skromnym stylu, bez przepychu zrobiona raczej dla lokalnych mieszkańców. Nie widzieliśmy tam nikogo przypominającego turyste. Pan pokazał nam kod qr mówiąc że tam jest menu . Pizza była zrobiona w dobrym czasie na cienkim ciescie, kilka razy pytano nas czy była dobra.... ładna kelnerka. Fajny klimat lokalu...
Grazie

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, rafal w

Il Grottino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Il Grottino? Podziel się wrażeniami!