“Super przekąska”
Cibo' — recenzja

Cibo'
Nr 35 wśród 1 382 Restauracje (Bari)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Atmosfera w lokalu genialna, czuć włoski klimat. Lokal znajduje się na placu, które tętni życiem. Sam w sobie lokal jest mały ale wcale nam to nie przeszkadzało, bo jedzenie jest przepyszne i tanie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, karina_grzembska

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pancerotto z mortadelą i pistacjami, i serem provolone oraz klasyczny smak prosciutto cotto - zanurzone do smażenia na głębokim tluszczu - wspaniale, pyszne, do ręki - w drogę lub na miejscu. Jedyne na co warto uważać, to bardzo gorące nadzienie, które ucieka ze środka. Pysznie pysznie pysznie (jak to we Włoszech)

Dziękujemy, bhandersohn
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na pancerotti z mozzarellą i pomidorami, które było naprawdę dobre. Natomiast pizza była okropna. Pływało na niej coś, moze sos pomidorowy może ser. Nie mam pojęcia ale naprawdę kiepska.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Martyna S
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, smaczne, pożywne, włoskie jedzenie, ceny bardzo przystępne. Jedyny minus to mało miejsca do siedzenia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

Oblegany przez turystów i lokalsów lokal serwujący pyszne, nadziewane, pieczone pierogi... Smaków mnóstwo, a każdy z nich przepyszny. Polecam spróbować

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, KarolinaT367

Cibo' — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Cibo'? Podziel się wrażeniami!