“przepyszne włoskie jedeznie”
La Cantina dello Zio — recenzja

La Cantina dello Zio
Nr 188 wśród 1 381 Restauracje (Bari)

Pyszne włoskie jedzenie, świeże, bardzo miła obsługa a przy tym przystępne ceny. W ciągu krótkiego pobytu byliśmy dwa razy i za każdym razem dania były pyszne, szczególnie polecam ravioli

Dziękujemy, JoannaK6246
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giovanna81_12, Proprietario, La Cantina dello ZioOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Grazie mille ☺️

Najlepsza kolacja, którą zjedliśmy w Bari, więc naprawdę polecam tą restauracje :) Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera, można dogadać się po angielsku i najważniejsze - pyszne jedzenie! Zjedliśmy bruschette, spaghetti z pesto, pizzę i tiramisu - wszystkie potrawy smakowały rewelacyjne. Miejsce w wąskiej, typowej uliczce we Włoszech że światełkami i muzyką. Cenowo również przystępnie, np. zestaw z przystawką, pastą, napojem i kawą to koszt 10 Euro. Gorąco polecam! :-)

Dziękujemy, 600paulinat

Grazie mille ❤️

Czas oczekiwania na dwa dania to 27 minut, przy 3 zajętych stolikach. Na przystawkę i wino na szczęście nie trzeba było długo czekać. Moje orcchiette con ragu było smaczne, natomiast risotto z grzybami to była raczej zupa grzybowa z niedogotowanym ryżem. Cenowo ok. Vino de casa bianco było bardziej ciepłe niz schłodzone. Można zjeść i taniej i lepiej w Bari.

Dziękujemy, 235maciejf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giovanna81_12, Proprietario, La Cantina dello ZioOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Grazie per la recensione.
Il riso non precotto richiede circa 18 minuti di bollitura. Motivo per cui in tutti i ristoranti si accetta l’ordine uguale minimo per due persone .
Per fare una cosa buona per voi ,abbiamo accettato l’ordine singolo .
Se qualcosa non è piaciuto perché non avete richiamato l’attenzione del personale che si è avvicinato più volte al vostro tavolo ?Avremmo provveduto a rimediare.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne włoskie makarony, przemiła obsługa!!! Bardzo przystępne ceny, ale broń Boże nie wpływają na jakość potraw! Polecam!

Dziękujemy, karolinasD7221OX
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giovanna81_12, Proprietario, La Cantina dello ZioOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Grazie mille A presto !

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, prawdziwe włoskie smaki, winko domowe półwytrawne, ale bardzo długo trzeba czekać. Bardzo długo.

Dziękujemy, magdalenake

Grazie mille .
È tutto cucinato al momento come a casa.

La Cantina dello Zio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w La Cantina dello Zio? Podziel się wrażeniami!