Bari

“Pyszne jedzenie!”
La Cantina dello Zio — recenzja

La Cantina dello Zio
Nr 184 wśród 1 382 Restauracje (Bari)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne włoskie makarony, przemiła obsługa!!! Bardzo przystępne ceny, ale broń Boże nie wpływają na jakość potraw! Polecam!

Dziękujemy, karolinasD7221OX
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giovanna81_12, Proprietario, La Cantina dello ZioOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Grazie mille A presto !

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, prawdziwe włoskie smaki, winko domowe półwytrawne, ale bardzo długo trzeba czekać. Bardzo długo.

Dziękujemy, magdalenake

Grazie mille .
È tutto cucinato al momento come a casa.

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Zamówiliśmy dwa zestawy za 10€, jeden z orecchiette z rapą, drugi z lasagne - oba pyszne, makaron ręcznie robiony, smaczne przystawki, polecam wszystkim :)

Dziękujemy, Kamila K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giovanna81_12, Proprietario, La Cantina dello ZioOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Grazie per la vostra recensione e gentilezza !
A presto !

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Zamówiliśmy 2 zestawy z przystawkami i napojem:jeden z makaronem, drugi z mięsem. Jedzenie było bardzo smaczne, obsługa miła,tylko na jedzenie trzeba chwilkę poczekać, ale warto.

Dziękujemy, Umbarus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giovanna81_12, Proprietario, La Cantina dello ZioOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Grazie mille per la bella recensione !
E grazie anche per l’attesa

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy orecchiette i było bardzo dobre do tego przyzwoite wino i wspaniała atmosfera. Polecam cierpliwym gdyż chwilę trzeba poczekać ale obsługa miła widać że starają się by każdy poczuł się w tej trattorii dobrze. Polecam!

Dziękujemy, magdalenao622
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Giovanna81_12, Proprietario, La Cantina dello ZioOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Grazie mille per la bellissima recensione !
Si ,è vero,a volte ci vuole un po’ di pazienza .La cucina è tutta fatta espressa al momento e richiede un po’ di tempo !
cerchiamo di velocizzare !!
Grazie mille

La Cantina dello Zio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bari, Province of Bari

Byłeś(-aś) w La Cantina dello Zio? Podziel się wrażeniami!