Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Hotel Typowy IBIS .Pokoje praktycznie urządzone. Brak w pokoju minibaru (który przydałby się szczególnie w czasie upałów). Wygodne łóżka, czysto. Śniadania podstawowy zestaw:pieczywo,wędliny,jogurty, dobre ciasta, owoce. Niestety trochę daleko od starego miasta- dojazd autobusem-dobra informacja w hotelu, lub taksówką.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, ENNA20
Zrecenzowano: 14 listopada 2016

Przesympatyczna obsługa! Zarówno w recepcji, jak i w barze i w restauracji. Czyste pokoje, dostęp do wifi, liczne miejsca parkingowe. Śniadanie w formie bufetu;bez zarzutów, wybór pieczywa, ser i wędlina, jogurty, owoce, ciasta i ciasteczka. Polecam!

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, MiPiOp
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Nie po raz pierwszy ibis pokazal nie tylko dostępność pokojów na dobrym poziomie od ręki ale również kompleksowość usług. Parking, wifi, tv, pełne podstawowe wyposażenie, czystość, jasność cen, dostępność śniadań z decyzją na ostatnią chwilę i fachowa obsługa to główne atutu sieci Ibis. Polecamy!

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, KarolinaMariaAnna
Zrecenzowano: 23 października 2014

Termin pobytu: październik 2014
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Polig1642, General Manager, ibis VeronaOdpowiedź udzielona 27 października 2014

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 14 maja 2014

Hotel świetnie położony, przy wjeździe do Verony od południa. Blisko do centrum Verony. Spaliśmy w dwójce z 3 letnim dzieckiem na jednym dużym łóżku - bez problemu. Śniadanie ok, wybór standardowy. Recepcjonista mówił świenie po angielsku, miła obsługa.
Mieliśmy małe problemy przy rezerwacji i obciążeniu karty kredytowej - hotel nie powiadomił ani nas ani booking.com, gdzie rezerowaliśmy pokój o anulowaniu rezerwacji ze względu na problem przy obciążeniu karty, żyliśmy w błogim przekonaniu że mamy rezerwację a nie mieliśmy :) Na szczęście wszystko się wyjaśniło i mimo tego bardzo polecam ten hotel !

Termin pobytu: sierpień 2013
1  Dziękujemy, Monika W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Polig1642, General Manager, ibis VeronaOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2014

Dear Monika,

Thank you for taking the time to inform us about your experience following your stay at our hotel.
My team and I are really grateful for your kind words of appreciation, which encourage us to keep up our efforts, ensuring the service we provide always meets your expectations.
We look forward to welcoming you back soon at Ibis Verona