Wenecja

“Złodzieje”
Trattoria Casanova — recenzja

Trattoria Casanova
Nr 1 442 wśród 1 707 Restauracje (Wenecja)
Okolica: San Marco
Okolica: San Marco

Z dala od tej restauracji. Wabią obrazkami bez podawania cen. Na koniec okazało się że trzeba zapłacić 414 Euro. Gdyby nie bariera językowa wezwałbym policję. Nie polecam!

Dziękujemy, 24cezaryk

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z kelnerów nazwał nas w głupimi Polakami myśląc, że tego nie słyszymy. Takie zachowanie popsuło cały urok pobytu w Wenecji. Cwaniackie Włoskie podejście do zarabiania na turystach. Doliczają dwie dodatkowe opłaty do rachunku Coperto + 12% servizio. Teraz już wiem, że zanim wejdziesz do restauracji we Włoszech sprawdź jej opinie na TripAdvisor. W tym przypadku są złe. Jedzenie bardzo przeciętne w Polsce zjem np. lepsza pizzę Ceny strasznie zawyżone w porównaniu z innymi restauracjami. Źle że istnieją takie miejsca bo psuje to wizerunek miasta ale Wenecjanie tym się nie martwią widocznie na tym nikomu nie zależy bo turystów nie brakuje.

Dziękujemy, FarAway630604
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie jest złe, pizza troche słaba. Lecz obsługa, i to że jeszcze trzeba za nia dopłacić to juz rozbój w bialy dzień. Nie polecam, to miejsce psuje urok tego pieknego miasta.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Rafał G
Zrecenzowano 15 listopada 2017

Oszukują, dopisują do rachunku inne potrawy albo przynoszą potrawe która waży 3,5 kg i każą zapłacić 500 EURO. Jak najdalej.

Termin wizyty: październik 2017
3  Dziękujemy, Damian D
Zrecenzowano 14 listopada 2017

Wykorzystują nieznajomość jezyka włoskiego, i dorzucają Ci rzeczy na talerz które kosztują setki euro. Po otrzymaniu rachunku okazuje się,że za przeciętny obiad za 20\30 euro masz do zapłaty 500. NIE POLECAM,OSZUSTWO

Termin wizyty: grudzień 2016
2  Dziękujemy, angelikasieniawska

Trattoria Casanova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Casanova? Podziel się wrażeniami!