“Gorąco i szczerze polecam!!!”

Cocaeta - Non le solite Crepes
Nr 3 wśród 31 Szybkie posiłki (Wenecja)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Cannaregio

Zamówiliśmy z żoną naleśniki z dodatkami jakich nigdzie indziej nie spotkaliśmy... I się nie zawiedliśmy. Na pierwszy rzut oka szalone połączenia smakowały razem bosko. Warto odwiedzić to miejsce będąc w Wenecji. Bardzo miła obsługa przez szefa a zarazem kucharza. Z czystym sumieniem polecam każdemu!!!

Dziękujemy, Maciek_polska

Zrecenzowano 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne naleśniki dla każdego coś się znajdzie. Z dodatkiem mięsa, wegańskie, wegetariańskie, z rybą i na słodko.
Do tego pyszny grzaniec

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, 343jarekk
Zrecenzowano 14 lutego 2018

Bardzo dobre naleśniki, ale nie oczekujcie czegoś niesamowitego. Mieszkam w Europie i jadam dobre naleśniki w różnych miastach. Dość długo się czeka na podanie. Bardzo miła obsługa, atrakcyjne ceny. Polecam naleśniki na słono z marynowanymi warzywami, pycha. Otwarte w różnych porach, raz do późna, innym razem wcześniej zamykane. Cicha i piękna okolica. Ceny w zależności od naleśnika do od 5 do 9 EUR za naleśnik. Jednym się nie najadłam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, ticketowa
Zrecenzowano 28 października 2017

Przy pierwszym podejściu nie udało mi się nic zjeść, bo knajpka była zamknięta - trzeba obserwować godziny otwarcia, bo można się rozczarować.
Same naleśniki przepyszne, ja skosztowałam zwykłego z Nutellą (3,50 euro) i był obłedny.
Właściciel wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, uprzejmy i skromny. Widać, że wkładał całe swoje serce w wykonanie naleśników, nie śpiesząc się i skupiając na swojej pracy.
Polecam z całego serca!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Sabine U
Zrecenzowano 31 maja 2017

Będąc na weekend w Wenecji oczywiście chcieliśmy spróbowa sławnych naleśników.
Robiliśmy trzy podejścia żeby w końcu tam zjeść, ale było warto.
Informacja na drzwiach mówi, że właściciel nie jest w stanie zmieniać czasu na TA więc trzeba obserwować go na Facebook'u żeby mieć pewność, kiedy jest otwarte.
Na początku troche nas to zdenerwowało, ale naleśnki nam to zrekompensowały.
Sam właściciel jest bardzo sympatyczny i robi to sam i na prawde wkłada w to serce. Możesz mieć wrażenie, że bardzo się stara aby klient był zadowolony i przykłada się do pracy, spokojnie mimo kolejki.
Same naleśniki super. Próbowałam i na słodko i z szynką.
Ceny przyzwoite. Szkada, że nie ma gdzie usiąść, ale kartka na drzwiach mówi że Włoskie prawo mu tego zabrania.
Polecam serdecznie :)

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 86Caroline

Cocaeta - Non le solite Crepes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cocaeta - Non le solite Crepes? Podziel się wrażeniami!