“Mój żołądek czuje sie wspaniale!”
Crazy Pizza — recenzja

Crazy Pizza
Nr 88 wśród 1 615 Restauracje (Wenecja)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Castello
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Człowiek po tej wspanialej pizzy czuje się najedzony i jest mega zadowolony! Cena rewelacyjna w stosunku do jakości. :) 5/5!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 390sabinaj

Zrecenzowano 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza, i to nie tylko klasyczna. Do wyboru także calzone i "rollo-pizza". Błyskawicznie przygotowywane pizze, pyszne i w dobrej cenie. Zdecydowanie warto tu zajrzeć!
Szkoda tylko, że nie ma gdzie usiąść.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Forsycja
Zrecenzowano 9 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza zostala przygotowana w ekpresowym tempie. Ceny jak na wenecję raczej niskie. Zamowilismy duza pizze prosciutto na 2 osoby, byla ogromna, ledwo zjedliśmy. Polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 8 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza i bardzo miły właściciel. Można sobie porozmawiać. Jedynym minusem może być to że w lokalu się nie zje ponieważ nie ma miejsca. Pizza tylko na wynos. Poza tym super

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, robertryszardm
Zrecenzowano 17 czerwca 2017

Najlepsza albo jedna z najlepszy pizz które jadłem. Lokal trochę ciężko znaleźć , malutki słabo oznakowany, tak jakby bar szybkiej obsługi przy ulicy, ale pizza to wyżyny najlepszego smaku.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, Erander

Crazy Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wenecja, Wenecja

Byłeś(-aś) w Crazy Pizza? Podziel się wrażeniami!