“Osteria”
Osteria Al Squero — recenzja

Osteria Al Squero
Nr 19 wśród 1 680 Restauracje (Wenecja)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Dorsoduro/ Accademia
Zrecenzowano 11 czerwca 2018

Osteria jest niedroga i w porze obiadowej pelna venicjan, bo warto tam zjesc dobry obiad wlasnej roboty. Mala przyjemna, obsluga sympatyczna. Rybki bardzzzzo swieze, prosto, smacznie przyrzadzone. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, halina_hyld

Zrecenzowano 17 kwietnia 2018

Bardzo fajny lokal, taniuśki spritz. Super miejsce, nad kanałem, widok na "wytwórnię" gondol :) Bardzo spokojna okolica z dala od zgiełku i czułem się tam jak nie w Wenecji, kompletnie inny klimat, bardzo przyjemny. Super miejsce.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 178radekn
Zrecenzowano 22 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Aperol Spritz w wersji „to go” tylko 2,5€ za to podany z kawałkiem pomarańczy oraz zieloną oliwką na wykałaczce. Pyszny, duży tani drink!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, darusqaaa92
Zrecenzowano 14 lutego 2018

Było cudnie pysznie i niezapomniane ... moja 6 latka zajadła się jak to nazwała kanapeczkami ... jednakże opcja siedzenia na zewnątrz jest dla mnie dość słaba a w środku ni cóż dość ciasnawo ale klimat przedni ☺️

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, annapallys
Zrecenzowano 1 maja 2017

Duży wybór smacznych kanapek ,do tego drinki i kawa. Polecam konsumpcję na zewnątrz na murku .wyjątkowy klimat tego miejsca. Przeplywajace gondole i warsztat naprawy .dla mnie największe odkrycie kolejnej wizyty w Wenecji . Spróbujcie i poczucie to samo.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof M

Osteria Al Squero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wenecja, Wenecja

Byłeś(-aś) w Osteria Al Squero? Podziel się wrażeniami!