Warto spojrzeć na to wszystko "z góry"

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019
Jarosław C
Malbork, Polska
Piękne widoki.

Zrecenzowano: 19 lipca 2018
343arekp
Opole, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 688)

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Warto spojrzeć na to wszystko "z góry"... I dosłownie i w przenośni. Z dala od tego zgiełku, tłumu i masy przeciskających się turystów...
Jak tylko jest ładna pogoda, to naprawdę są fajne widoki wychodzą fajne fotki.
Zdecydowanie warto poświęcić 8€, a jeszcze bardziej zebrać grupkę 8 osób (nawet nieznajomych z kolejki) i wjechać na bilecie grupowym za 4€/os ;]

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Warto wybrać się na górę wieży. Kolejka idzie sprawnie, do windy wchodzi ok.10-12 osób. Cena za dorosłego 8€, młodzież po 4€, poniżej 6 lat za darmo. Widoki z góry świetne.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 343arekp
Zrecenzowano: 25 maja 2018

widok z góry naprawdę jest warty tych 8 € za wstęp! panorama z każdej strony piękna, a nawet jak nieco wieje, warto postać dłużej i podziwiać Wenecję - obowiązkowy klasyk!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Kuba K
Zrecenzowano: 13 lutego 2018

Jedyne miejsce skąd widać Wenecję jak na dłoni, przy pięknej pogodzie zobaczycie nawet Alpy. Piękny widok z góry, naprawdę warto dać 8 EUR, żeby zobaczyć Wenecję oblaną turkusową wodą, wysypy sąsiednie. Dla mnie punkt obowiązkowy choć raz będąc w Wenecji, dopełnia wspomnienie tego miasta na zawsze. Polecam. Uwaga na kolejki. W zimie stałam około godziny.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
1  Dziękujemy, ticketowa
Zrecenzowano: 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bilet kosztuje 8 € dla osoby dorosłej. Wjazd windą. Na górze można podziwiać Wenecję ze wszystkich stron i od nas zależy kiedy zjedziemy na dół. Polecam o godz. 12, kiedy zaczynają bić dzwony w całej Wenecji i nagle rozpoczyna bić dzwon na Campanilii, nad naszymi głowami.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, Artus P