wlazłam, bo musiałam..

- w drodze do hotelu..natomiast nie wróciłam specjalnie po raz drugi. Średnią przyjemnością jest... Przeczytaj więcej

eskulapa
Swansea, Wielka Brytania
Most Rialto - najstarszy most Wenecji

Most Rialto to najstarszy (przewodnik) i najbardziej charakterystyczny most Wenecji łączący... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 lutego 2019
krzysztofk890
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (15 884)

Zrecenzowano: 6 września 2018

Zastanawiam się jak ten most jeszcze stoi pod takim natłokiem turystów. Jeżdżę po Europie i zwiedzam różne miejsca ale takich tłumów jak tutaj jeszcze nie spotkałem. Miejsce piękne, warte zobaczenia tylko jak trafić na porę kiedy jest trochę mniej ludzi?

Dziękujemy, pszemeq
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

To już tylko symbol czegoś co było. Tłok jest tak duży, że wszystko co związane z tym obiektem traci sens. Może w innym terminie jest lepiej.

Dziękujemy, GeorgeCPol
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ogrom turystów porażający, ale po chwili jest szansa na wciśnięcie się w szczelinę i zrobienie sobie zdjęcia z pięknym widokiem na miasto. Jest to na pewno miejsce na mapie miasta, które trzeba zobaczyć, właściwie przeoczyć się go nie da

Dziękujemy, mag0202
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Trudno zrobić sobie tam zdjęcie bez bohaterów drugiego planu. O każdej porze są tam tłumy. Warto wybrać się na przejażdżkę vaporetto i spróbować zrobić zdjęcie siedząc na dziobie tramwaju.

1  Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018

Możliwe, że wczesnym ranem to miejsce urokliwe ale w ciągu dnia to turystyczny armagedon.
Jeśli masz ochotę zrobić sobie zdjęcie "ja sama na tle mostu" to zapomnij o tym. To wręcz niemożliwe. Turyści oblegają most i jego okolice.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, monikab1981