Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Zapisz
Pałac Dożów

Nie będę oryginalny, ale polecam serdecznie wizytę w Pałacu Dożów weneckich, gdzie można zobaczyć... Przeczytaj więcej

t0mac3
Kraków, Polska
Bogactwo kupców weneckich

Piękny i olbrzymi pałac. Kolejka do kasy spora, cena też spora, 25euro za osobę. Piękny pałac o... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 stycznia 2020
Joanna K
Przeczytaj wszystkie recenzje (26 291)

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

A naprawdę widziałem już sporo zamków i pałaców. Pierwsze wrażenie po zobaczeniu tak ozdobionych sal było pytanie : Kto tu do diabła mieszkał - nie wiem czy dziś Bill Gates ma ładniejszy dom ?

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mb_rszy
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z głównych punktów wizyty w Wenecji.
Bardzo piękny pałac, mnóstwo obrazów, niesamowite widoki. Mimo iż wcześniej się przygotowałem i co nieco poczytałem i tak brakowało mi przewodnika.Do wypożyczenia są co prawda audio przewodniki ale w języku angielskim, niemieckim, włoskim i jakimś tam jeszcze ale w polskim brak.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, jozef1975
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Canaletto, Guardi, Tiepolo, Longhi..
- można wysiadywać na wygodnych ławeczkach i bez końca kontemplować wystawę, po której obiad wydaje się być niepotrzebnym wymuszeniem. Do 9 czerwca te cuda wciąż dostępne! Poza tym przepych i okazja do podziwiania detali mieszanki stylów, z weneckim gotykiem na czele.
Bardzo koniecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, eskulapa
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Moim zdaniem przydał by się przewodnik żeby coś więcej zapamiętać zresztą jak w każdym miejscu tego typu.Warto zobaczyć ten pałac duża liczba obrazów oraz różnych malowideł jak również sporo eksponatów.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Pawel W
Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam odwiedzic i zwiedzić. Faj ie jak nie ma tylu ludzi. Ale ogólnie Oki. Trochę syfu ale w końcu to ludzie robią

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, JarekUM