Wejście w cenie biletu do Pałacu Dożów

Więc nie wypada nie odwiedzić. Nie zachwyca tak jak sam pałac ale na chwilę pozwala zapomnieć o... Przeczytaj więcej

mb_rszy
Legnica, Polska
Niesamowite muzeum

Zrecenzowano: 24 lutego 2017
Ewa2077
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 665)

Zrecenzowano: 8 maja 2018

Ciekawe muzeum. Zwiedza się wnętrza pałacowe, muzeum archeologiczne, piękną salę biblioteki. Warto je zwiedzić. Z okien ładny widok na bazylikę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, qqaazzeeddcc
Zrecenzowano: 17 lutego 2018

To jedno z muzeów weneckich, w któych musisz być. Warto kupić Museum Pass i zrobić to w pakiecie. Kto omija na Placu św. Marka to muzeum, ten nie wie co traci (a większość w amoku tylko Bazylikę i Pałac Dożów ogląda).

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
1  Dziękujemy, 839tomasz
Zrecenzowano: 4 października 2017

Jeśli chodzi o muzea to jestem amatorem. Do tego trafiliśmy w sumie przypadkiem kupując karnet do Pałacu Dojów, w którego pakiecie było wejście do jeszcze 3 muzeów na Placu Św. Marka. Do muzeum weszliśmy zaraz po otwarciu więc tłumów nie było i mogliśmy spokojnie pozwiedzać. W zasadzie każdy rodzaj sztuki został tam wystawiony, od obrazów przez rzeźby do mumii i rękodzieła. Wszystko oczywiście stare i bezcenne. A przy okazji trafiliśmy na wystawę biżuterii, mało w życiu już nie widziałem, ale ta ilość diamentów nawet mnie oszołomiła.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Pawel K
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017

Wielkie piękne muzeum z pokaźną kolekcją z różnych dziedzin - rzeźba, malarstwo, numizmatyka, książki, biżuteria. Dla każdego coś dobrego.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, PawelFilipowski
Zrecenzowano: 24 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Muzeum przeogromne, wejście od strony placu św. Marka. Zgromadzone zbiory makarstwa, rzeźby i artefaktów z rożnych kultur. Połączone z muzeum archeologicznym. Zwiedzanie zajęło nam pół dnia i nadal mam wrażenie pobieznosci zwiedzania. Polecam miłośnikom muzeów.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Ewa2077