Bajkowe, romantyczne miejsce.

Uciekajcie przed tłumem

Zrecenzowano: 6 lipca 2019
668katarzynar
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (36 020)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sama Wenecja jest przepiekna. Uliczki, place, mosty to wszystko jest bajkowe. Absolutnie moj klimat. Olbrzymia ilosc turystow nie zniecheci mnie nigdy by tu powrócic. Błąkanie sie po uliczkach, zakamarkach przynosi cudowne odkrywanie każdego zakątka. Uliczni grajkowie wprowadzaja czarowny klimat. Oczarowana byłam tym miejscem. Polecam każdej romantycznej duszyczce to miejsce. Bylam w lipcu przy 30 stopniach ciepła i nie było żadnego brzydkiego zapachu wody.

Dziękujemy, eewula
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Od 7 rano do 22 plac jest pełen ludzi. Jeśli się Wam tylko uda, wstańcie wcześniej i gwarantuję niesamowite wrażenia. Cały tylko dla was, z niesamowitym światłem, powietrzem i zapachem.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 668katarzynar
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Plac robi wrażenie jednak ilość turystów zniechęca i nie umożliwia nacieszyć się tym miejscem / widokiem...

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Mniomnika
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

O każdej porze pełen turystów. Wieczorami jest względnie spokojnie a do tego można posłuchać koncertów zespołów muzycznych rywalizujących o przyciągnięcie jak największej liczby turystów do "swojej" restauracji. Po prostu bajka.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mb_rszy
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Plac świętego Marka to miejsce, na które na pewno trafisz przybywając do Wenecji.
To stąd wybierzesz się na Dzwonnicę, do Bazyliki św. Marka czy Pałacu Dożów.
Wielki plac, otoczony knajpkami, kawiarniami, sklepikami, galeriami. Bardzo tłoczny!
Mnie urzekł wieczorem, kiedy zapadał zmrok, a zaczęły rozjaśniać go światła. I nie było już tak tłumnie...

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, grytfus