Piękne wspomnienie

Wenecja ...moje piękne wspomnienia chociaż bardzo zatłoczona... niesamowita.Spacery wąskimi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Beata58
Gliwice, Polska
Wieczorem

Canale Grande płynęłam kilka razy. W dzień to niestety tłok i gorąc. Wybierzcie się późnym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
668katarzynar
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (39 394)

Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019

To moja druga wizyta w Wenecji. Uwielbiam spacerować wąskimi uliczkami, obserwować budynki, gondole. Bardzo klimatyczne miejsce. Absolutnie nie zgadzam się z opiniami, ze tam jest brudno i śmierdzi. na pewno zyje się tam trudno, tak samo porusza. Jest mnóstwo turystów.
Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Warto zobaczyć ciekawe miejsce jak ogólnie cała Wenecja ciężko mi się ti rozpisywać jechać zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Pawel W
Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam odwiedzic i zwiedzić. Faj ie jak nie ma tylu ludzi. Ale ogólnie Oki. Trochę syfu ale w końcu to ludzie robią.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, JarekUM
Zrecenzowano: 4 marca 2019

Będąc w Wenecji warto wsiąść do gondoli i popłynąć kanałami, między innymi canal grande,przy okazji pan gondoli pośpiewa,piękne kamieniczki,mosty,polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin22222
Zrecenzowano: 3 marca 2019

Przepłynięcia Canal Grande to chyba obowiązkowy punkt programu pobytu w Wenecji. Polecam przejażdżkę jednym z weneckich tramwajów wodnych, a potem na Murano lub Lido z przepięknymi panoramami na Plac Św Marka z wody.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, KJacek