“Wspaniale jedzenie, przemiła obsługa, niska cena”
Baci & Pasta — recenzja

Baci & Pasta
Nr 3 wśród 31 Szybkie posiłki (Wenecja)
Okolica: Castello
Okolica: Castello

Niewiele mogę dodać poza tytułem. Pesto więcej niż doskonałe. Niewielka cena za obiad dla 2 osób (20€ za wszystko a można było i taniej), kraftowe piwo

Dziękujemy, Plenzni
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BaciePasta, Proprietario, Baci & PastaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękuję za miłą recenzję.
Wróć i zobacz nas!

Wpadliśmy z rodziną skuszeni dobrymi opiniami. Lokal malutki, kucharz gotuje sam i niestety brak miejsc siedzących, co w przypadku dzieci jest pewnym problemem. Rekompensuje to znakomita a zarazem prosta kuchnia. Przemiły szef z którym można fajnie pogadać po angielsku. Pozdrawiamy i polecamy!

Dziękujemy, wilkuopg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BaciePasta, Proprietario, Baci & PastaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękuję bardzo wilkuopg, cieszymy się, że ci się podobało.
Do następnego razu!

W lokalu byliśmy jedynymi klientami (środek września, dzień powszedni, ok. 13:00). Właściciel objaśnił nam rodzaje makaronów i polecił sosy do wybranych przez nas makaronów. Porcje wydawały nam się niezbyt duże (8 euro za porcję), ale ponownie głodni byliśmy dopiero po 5h! Spróbowaliśmy też deseru tiramisu. Wszystko pyszne! Polecamy na szybką przekąskę. W lokalu nie ma stolików, posiłek spożywa się na stojąco przy wysoko zamontowanych parapetach. Obsługa miła i przyjacielska!

Dziękujemy, Karolina S

Dziękuję bardzo Karolina S, wróć i odwiedź nas!

Arrivederci!

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cała rodzinka zaspokoiła potrzebę spróbowania prawdziwej włoskiej kuchni, właściciel profesjonalnie polecił wszystkie dopasowanie makaronów, klusek, pierożków względem sosów , efekt końcowy rewelacyjny, odczuwalny był wkład serca do podawanych potraw.
Polecam !!!

2  Dziękujemy, Pajtaj123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BaciePasta, Proprietario, Baci & PastaOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Thanks a lot Pajtaj123 for Your nice review!
Arrivederci!

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzonko w super cenach i bardzo sympatyczny człowiek , który profesjonalnie opowiedział i doradzil.
Spróbowaliśmy wszystkiego i było rewelacyjne!

1  Dziękujemy, Kaizdim

Thank You very much Z4416FRmm for Your kind review!
We are happy that everything went OK with You.
See You again!

Baci & Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baci & Pasta? Podziel się wrażeniami!