Wenecja

“Pyszne makarony z pysznymi sosami!”
Baci & Pasta — recenzja

Baci & Pasta
Nr 1 wśród 35 Szybkie posiłki (Wenecja)
Okolica: Castello
Okolica: Castello
Zrecenzowano 12 września 2019

W lokalu byliśmy jedynymi klientami (środek września, dzień powszedni, ok. 13:00). Właściciel objaśnił nam rodzaje makaronów i polecił sosy do wybranych przez nas makaronów. Porcje wydawały nam się niezbyt duże (8 euro za porcję), ale ponownie głodni byliśmy dopiero po 5h! Spróbowaliśmy też deseru tiramisu. Wszystko pyszne! Polecamy na szybką przekąskę. W lokalu nie ma stolików, posiłek spożywa się na stojąco przy wysoko zamontowanych parapetach. Obsługa miła i przyjacielska!

Dziękujemy, Karolina S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BaciePasta, Proprietario, Baci & PastaOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Dziękuję bardzo Karolina S, wróć i odwiedź nas!

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cała rodzinka zaspokoiła potrzebę spróbowania prawdziwej włoskiej kuchni, właściciel profesjonalnie polecił wszystkie dopasowanie makaronów, klusek, pierożków względem sosów , efekt końcowy rewelacyjny, odczuwalny był wkład serca do podawanych potraw.
Polecam !!!

2  Dziękujemy, Pajtaj123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BaciePasta, Proprietario, Baci & PastaOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Thanks a lot Pajtaj123 for Your nice review!

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzonko w super cenach i bardzo sympatyczny człowiek , który profesjonalnie opowiedział i doradzil.
Spróbowaliśmy wszystkiego i było rewelacyjne!

1  Dziękujemy, Kaizdim

Thank You very much Z4416FRmm for Your kind review!
We are happy that everything went OK with You.
See You again!

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny makaron za przystępną cenę. Próbowaliśmy czterech rodzajów wszystkie super. Można wybrać rodzaj makaronu i dowolny sos. Bardzo uprzejma i pomocna obsługa. Świetne miejsce na szybką, ale treścią przekąskę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 931katarzynag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BaciePasta, Proprietario, Baci & PastaOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2019

Thanks a lot 931katarzynag for Your kind review!
We've been happy to serve You.

A presto!

Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, podpowiada które składniki połączyć, a co ze sobą nie współgra. Jedzenie bardzo dobre. Jedyny zarzut to wielkość porcji - mógłby być większe, nie zaspokoją dużego głodu.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AniaS2535
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BaciePasta, Proprietario, Baci & PastaOdpowiedź udzielona 19 marca 2019

Thank You AniaS2535 for Your kind review, luckily we have the tiramisù dessert which can help to stop some residual hunger bites......

Baci & Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baci & Pasta? Podziel się wrażeniami!