“Nie polecam”
Osteria Ae Sconte — recenzja

Osteria Ae Sconte
Nr 183 wśród 1 679 Restauracje (Wenecja)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Castello
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Skorzystaliśmy z wizyty w restauracji. Obsługa szybką, jednak bez specjalnego zaangażowania. Opłata 2.5 euro od osoby za nakrycie stołu. Są z pewnością lepsze miejsca. Rozczarowanie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 621arkadiuszt

Zrecenzowano 7 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz wyglada przyjaźnie, stoliki w cieniu na malowniczym placu. Jedzenie jest smaczne choć ceny dość wygórowane jak na tą okolicę. Niby wszystko ok ale obsługa jest taka, że człowiek chce jak najszybciej zjeść i opuścić to miejsce. Kelnerzy jasno dają do zrozumienia, że twój rachunek jest zbyt niski. Nie polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Nattttttttttttyyyy
Zrecenzowano 8 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Najlepsze Dania z owocami morza. Pizzę jadłem lepsza ale także smaczna. Dość drogo. Przytulnie i miło. Polecam choć ciężko znaleść :)

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Marcin Ż
Zrecenzowano 20 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam uroczą restauracje w romantycznym zaulku Wenecji, pyszne owoce morza, przemiła obsługa. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, zawilec
Zrecenzowano 30 sierpnia 2014

Świetne owoce morza, świetna pizza. Obsługa bardzo sympatyczna i z dużą klasą. Cichy zakątek w tym całym zgiełku Wenecji.

Termin wizyty: sierpień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, DamianRogala

Osteria Ae Sconte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Osteria Ae Sconte? Podziel się wrażeniami!