Przepiękne widoki

Marcin O
Warszawa, Polska
Fantastyczne widoki, fantastyczne jedzenie

TeresaP3094
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 002)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Widok jest niesamowity - to co znajduje się na gorze jest po prostu obłędne. My wjechaliśmy na samą górę ale stamtąd pojechaliśmy dalej do Agiuli Du Midi.

Sam wagonik ma niesamowitą budowę - kręci się trakcie wjazdu o 360 stopni dając Nam pełną panoramę gór i doliny. W środku kilka miejsc do siedzenia. Wycieczka ma jedną stację pośrednią na której znajduje się mała ścianka wspinaczkowa. Na samej górze jedzenie jest rewelacyjne - warto stanąć w kolejce i spróbować patrząc się przez szybę na ośnieżone szczyty.

W letni bezchmurny i słoneczny dzień można było stać normalnie w cienkiej bluzie bez potrzeby zakładania czegoś cieplejszego.

Dziękujemy, Marcin O
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Znakomita wycieczka, na stacji pośredniej restauracja ze znakomitym jedzeniem. W trakcie posiłku można rozkoszować się także widokiem na Mount Blanc.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, TeresaP3094
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SkywayMonteBianco, Proprietario, Skyway Monte BiancoOdpowiedź udzielona 27 maja 2019

buongiorno
siamo felici che abbia apprezzato il nostro nuovo Buffet Alpino

Zrecenzowano: 26 maja 2019

Druga połowa maja to znakomity czas na tę fantastyczną wycieczkę. Bezchmurny, słoneczny dzień, znakomita widoczność, niewielu odwiedzających. Polecam! Wagonik wykonuje pełny obrót wokół własnej osi - można nakręcić filmik z panoramą majestatycznych gór i Doliny Aosty u ich podnóża.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, TeresaP3094
Zrecenzowano: 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wjechac na dama gore i podziwiac Alpy z 3500m to uczucie prawie nie do opisanua.
Wrazenie cufowne mimo minusowwj temperature o tej porze roku slonce grzeje niczym w upalne lato,na lezaczkac mozna upajac sie kapiela sloneczna i podziwiac pieknie osniezone szczytu,a w barze wypic lampke wina na szczytach gor.
Uczucie wspaniale ,polecam

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, Maria K
Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w miejscu w połowie stycznia w bezchmurny i mocno słoneczny dzień . Każdemu odwiedzającemu to miejsce życzę takiej pogody! Atrakcja warta swojej ceny. Na miejscu poza pięknymi widokami jest restauracja , winda i przejście 100m tunelem do schroniska poniżej a w połowie drogi kolejki jest przepiękna górska plaża do opalania

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 757marcing