Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Jestem zadowolona z noclegu w tym hotelu, sympatyczny personel, duże i nowoczesne pokoje. Ciekawe aranżacje wewnątrz hotelu. Łazienki czyste.Jak dla mnie trochę za mało światła w pokoju w nocy-ale klimat jest fajny.Smaczne śniadania-jest w czym wybierać. Spory parking hotelowy.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, AgnieszkaP1086
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Ogromny hotel trochę na uboczu. Samochodem bez problemu można tam dotrzeć. Hotel posiada duży parking. Pomocna i kompetentna obsługa recepcji. Zaskakujące wnętrza (zdjęcia). Śniadania bardzo dobre, odpowiednie dla 4 gwiazdek. Pokoje czyste i nowoczesne. POLECAM.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Guregu
Zrecenzowano: 11 czerwca 2018

Jestem mile zaskoczony tym hotelem. Za ok. 130 Euro mieliśmy pokój 2 os. na 2 noce. Pokoje bardzo duże, czyste i dobre jakościowo. Codziennie sprzątane. Wyposażone w lodówkę i wydajną klimatyzację. Obsługa miła i profesjonalna. Bardzo duży obiekt. Blisko do kolejki, którą można dojechać do centrum. Do najbliższej stacji metra ok. 12 min. na piechotę. Cicha i spokojna okolica. Faktycznie po obu stronach hotelu straszą ruiny starych bloków, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie. Opustoszałe budynki = brak mieszkańców = cisza :) Śniadania mocno urozmaicone. Na pewno zatrzymam się tam następnym razem. O minusach nie pisze, bo za te pieniądze, to byłby grzech :) Polecam w 100%. Idealna baza noclegowa przy zwiedzaniu Mediolanu.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano: 7 maja 2018

Lokalizacja poza centrum.Ale tuz przy stacji kolejki podmiejskiej -przystanek po drugiej stronie ulicy.Na dole mozna kupic bilety,Uwazac na ktorym peronie ma odjazd pociag.Przystanek nazywa sie Bruzzano Parco Novo.Po 25 min jest sie na stacji Cadorna- to juz centrum. Tam sa przystanki metrapare przystankow i juz Katedra Duomo.Wart tych 3 gwiazdek.Sniadanie db.obfite. Innych posilkow nie jadlam. Mankamenty- windy wolne, nieraz nie mozna bylo sie doczekac.Szybciej ta rowarowa, Tez robi sie zator przed sniadaniem, gdy zjawi sie liczna grupa wycieczkowa. W sumie- polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, pedhem
Zrecenzowano: 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony blisko stacji kolejowej oraz przystanku autobusowego, więc bez problemu można dostać się do centrum. Pokoje czyste i przestronne. Wygodne łóżka. Małe windy. Dwie dorosłe osoby i bagaże wypełniają jej wnętrze, wiec czasem trzeba naprawdę długo na nie czekać. Na śniadaniach tłoczno, ale hotel bardzo duży i gości jest wielu. Menu rozczarowuje. Nie wyjdziesz głodny, ale kawa paskudna (wstyd we Włoszech taką kawę podawać), a soki rozwodnione. Jak na 4* to jeden z najsłabszych punktów tego hotelu. Plusem jest bezpłatny parking. Minusem: walizki z parkingu trzeba taszczyć po schodach, chyba że pójdziemy dookoła.
Podsumowując hotel ma chyba tyle samo zalet co wad ;-) Na krótki pobyt jednak możemy polecić.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Katarzyna A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager D, Direttore, Hotel Da VinciOdpowiedź udzielona 11 września 2017

Dear Katarzyna,
Thank you for taking the time to tell us about your experience following your recent stay at Hotel Da Vinci. We are very happy to know that you liked our rooms.
We are sorry that our breakfast didn't meet your satisfaction, everymorning we have a great selection of sweet, salty, cakes and biscutis homemade, hot and cold dishes, yoghurts of all tastes, fresh fruit. In our breakfast room we have the vending machines ( for hot drinks like american coffee, or cold drinks like orange juice, pineapple and grapefruit) but our staff can also prepare on request caffee espresso, cappuccino, fresh orange juice. In addition we have a wide selection of tea and tisane.