“Polecam”
G.B. Bar — recenzja

G.B. Bar
Nr 67 wśród 9 678 Restauracje (Mediolan)
Kuchnie: Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie
Okolica: Centro Storico
Zrecenzowano 30 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i pomocna obsługa, świeże i pyszne panini. Bardzo szybko podane. Ceny w miarę jak na okolicę. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, szalupka

Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce w świetnej lokalizacji i z doskonałą-przemiłą obsługą. Pyszne pannini i super Aperol Spritz. Ceny jak na lokalizację - niskie. Kiedy ponownie pojadę do Mediolanu to na pewno tam skieruję moje kroki.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aneta_HW
Zrecenzowano 31 lipca 2018

Cudowne Panini. Wspaniałe sery i szynki. Bardzo duża porcja jak za taką cenę. Jest to najlepsze Panini jakie jedliśmy podczas naszego całego pobytu we Włoszech.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, MarcinKasiaD
Zrecenzowano 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne panini. Wspaniała obsługa!Polecam wszystkim:) Bar w niewielkiej odległości od Duomo tuż przy najstarszej księgarni w Mediolanie

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, 692izabelaq
Zrecenzowano 18 maja 2016

bardzo mały bar, ciężko trafić jak ktoś nie wie czego szuka ale......super obsługa, duży wybór kanapek, a w dodatku naprawdę bardzo smaczne a i cenowo jak na miejsce......rewelacja.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, irekg2015

G.B. Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mediolan, Lombardia

Byłeś(-aś) w G.B. Bar? Podziel się wrażeniami!