Otwarte dzisiaj: Zamknięte

Dla miłośników sztuki

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019
Cyber_kurczak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 219)

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Jeżeli ktoś jest zainteresowany malarstwem,może wybrać się do Pinacoteci, raczej nie będzie się tam nudził. W innym przypadku, może znudzić a wizyta ograniczy się raczej do przejścia pomieszczeniami z obrazami. Godne polecenia miejsce w zależności od preferencji w zwiedzaniu

Dziękujemy, BarbaraM5489
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PinacotecaBrera, staff comunicazione, Pinacoteca di BreraOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Tak, oczywiście .... Ci, którzy odwiedzają muzeum, zazwyczaj to robią, ponieważ są zainteresowani obrazami .....
W każdym razie dziękuję za wizytę i opinie:-)

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Liczne korytarze z ogromną, ogromną ilością obrazów, malowideł i płaskorzeźb. Tematyka głównie sakralna, w głównej sali obrazy na kilka metrów! W jednej z sal jest pracownia restauracji obrazów gdzie można przez grubą szybę zobaczyć specjalistów przy pracy :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Cyber_kurczak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PinacotecaBrera, staff comunicazione, Pinacoteca di BreraOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2019

Dziękujemy za wizytę i za komentarz. Cieszymy się, że nasze muzeum zostało docenione :-)

Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dla tej kolekcji warto wybrać się do Mediolanu. Muzeum położone jest w klimatycznej dzielnicy w bardzo ładnym budynku. Zbiory pierwszorzędne, bardzo dobrze ułożone i zaprezentowane. Nie chciało nam się wychodzić, ale inne atrakcje miasta czekały na nas. Na pewno jeśli będziemy w pobliżu, to tam zajedziemy.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
5  Dziękujemy, Hentonn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PinacotecaBrera, staff comunicazione, Pinacoteca di BreraOdpowiedź udzielona 19 maja 2019

Dziękujemy za odwiedzenie i za Twoją opinię cieszymy się, że podobało Ci się nasze muzeum:-)

Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum warte odwiedzenia dla każdego! Eksponowane obrazy są opisane w sposób dostosowany do różnych odwiedzających - zainteresowanych sztuką i laików. Obrazy są pięknie eksponowane, a gdy ogrom kolekcji nas przytłoczy nas można usiąść przy swoim ulubionym i odpocząć :) serdecznie polecam wizytę tam, szczególnie że bilet nie jest drogi.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Ola W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PinacotecaBrera, staff comunicazione, Pinacoteca di BreraOdpowiedź udzielona 9 maja 2019

Dziękujemy za wizytę i miłe słowa o naszym muzeum:-)

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłam przez przypadek, zupełnie nie planowałam po prostu wybrałam się na spacer po pięknej ulicy Brera. Miejsce przyciąga uwagę, bardzo ładny plan, warto obejrzeć. Do środka nie wchodziłam, wnętrze biblioteki można zobaczyć przez szybę.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Ann W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PinacotecaBrera, staff comunicazione, Pinacoteca di BreraOdpowiedź udzielona 22 stycznia 2019

Dziękujemy za twoją opinię. Następnym razem, gdy zaprosimy Cię do środka, jesteśmy pewni, że nie będziesz zawiedziony:-)