Mediolan
Nie możesz przeoczyć!

Z prawej strony wejścia katedry znajduje się wejście do wnętrza, gdzie nie są pobierane opłaty... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Martulinda84
Monumentalna i piękna

Monumentalna i przepiękna gotycka katedra zaliczana do jednych z największych w świecie- długość ok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Wojtek3691
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (55 465)

Zrecenzowano: 6 września 2019

katedra jest przeurocza, wcale sie nie dziwie, że tak wszyscy się garnął aby ja zobaczyć, polecam, jest to niewatpliwie największ atrakcjaMediolanu

Dziękujemy, Natka77
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Robi wrażenie. Można wejść na górę, długie kolejki po bilety, wiec odpuściliśmy. Obowiązkowo jak jest się w Mediolanie należy chociaż przejść obok.

Dziękujemy, 408paulinat
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widok z tarasu widokowego katedry rozciąga się na cały Mediolan. My wjechaliśmy windą. Kolejka nie była duża, sprawna obsługa umożliwia szybkie dostanie się na dach. Naprawdę warto :)

Dziękujemy, 273magdas
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Największa atrakcja Mediolanu. Po spaleniu Notre Dame to Mediolan ma najpiękniejsza katedrę w Europie. Koniecznie trzeba wjechać na dach katedry!

Dziękujemy, Keller81
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duomo jak wszyscy wiedzą jest punktem koniecznym do zobaczenia.
Niesamowity dach, na który można dostać się na 2 sposoby po schodach dość wygodnych i windą. Fantastyczne rzeźby stare i próby uzupełnienia nowymi elementami jak na zdjęciu.
Naprawdę warto. Warto też kupić sobie bilet przez Internet na konkretną godzinę.

Dziękujemy, salvador1278