Sirmione

“Szybko i nieżle przy zamku”
The Bounty — recenzja

The Bounty
Nr 99 wśród 189 Restauracje (Sirmione)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Restauracja położona zaraz przy twierdzy w Sirmione oferuje szeroki zakres menu- tradycyjna włoska kuchnia, lazania dobra, mix owoców morza również niezły - na szybki posiłek można się zatrzymać, miła obsługa

Dziękujemy, Tomasz O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 993fabiop, Proprietario, The BountyOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Lo staff ringrazia e vi aspettiamo ancora nella nostra bella sirmione

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Średni - taka ocena wg mnie oznacza, że mogę wrócić w to miejsce. Pizza świetna! Jak w wielu miejscach we Włoszech, a pasty - jedliśmy już wielokrotnie lepsze w Sirmione. Sałatka z octopus - zdecydowanie najsłabszy wybór. Miejsce piękne, obsługa miła i bardzo sprawna, a miejsce ze względu na fantastyczne położenie - bardzo oblegane - przy wejściu na starożytne mury, więc ceny również adekwatne do miejsca.

Dziękujemy, Zakopis
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 993fabiop, Proprietario, The BountyOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Grazie della visita e vi aspettiamo ancora nel nostro ristorante

Zrecenzowano 21 czerwca 2018

Miałem ochotę na lody, więc wstąpiłem do tego lokalu. Pani zapytała jaki rozmiar - ja jak zwykle wziąłem największe. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy otrzymałem lody - za które zresztą zapłaciłem aż 11 euro. To był chyba kilogram lodów na wafelku. Dobrze, że byliśmy wtedy w 4 osoby i pozostali mi pomogli to zjeść, bo by się zmarnowało. Spokojnie za tę cenę najedzą się 4 osoby. Smak lodów wyśmienity, zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Piotr C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fabio P, Direttore, The BountyOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2018

Lo staff ringrazia e vi aspetta per una buona cena

Zrecenzowano 13 lipca 2017

Z czystym sumieniem polecam tą restaurację. Byłem w niej 4 lata temu, zamówiłem spagetti carbonara. Od tamtej pory zjadłem dziesiątki tego spagetti, ale nigdzie nie było tak dobrego. W tym roku w końcu znów tam trafiłem i znów było przepyszne, inne dania też super. Miła obługa, ceny rozsądne. UWAGA w rachunek wliczone coperto. Polecam.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, JeanLuc d
Zrecenzowano 3 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja ! Sympatyczna obsługa , dobre jedzenie w rozsądnych cenach :) polecam pierożki tortellini z szynka parmeńska oraz spaghetti carbonara :)

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Justyna F

The Bounty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sirmione, Province of Brescia

Byłeś(-aś) w The Bounty? Podziel się wrażeniami!