Bergamo

VOX Lounge Restaurant & Bar
Zarezerwuj stolik
śr., 23.10
20:00
Nr 73 wśród 803 Restauracje (Bergamo)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z nielicznych restauracji otwartych w Bergamo w okresie Świąt Wielkanocnych. Bardzo blisko dworca i autobusu na lotnisko. Wyglądała na miejsce z jedzeniem dla turystów, a okazało się, że mają bardzo dobrą pizze i poprawny makaron z vongolami.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, karolp458

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wszystko nam smakowało. Ceny niższe od podobnych lokali w Mediolanie. Krótki czas oczekiwani ana posiłek. Obsługa bardzo miła. Kolacja dla 2 osób z napojami ok. 35 Euro. Na pewno tam wrócimy. Polecam makaron z owocami morza.

Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w Bergamo odwiedziłam to miejsce 4 razy. Za każdym razem było pysznie. Przede wszystkim polecam obsługę kelnerska, za każdym razem stolikiem zajmowała się inna osoba, i za każdym razem było super

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, JoannaAk12
Zrecenzowano 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie przystawki pizza wino obok lody cudowne polecam . Super lokalizacja. Pogoda pozwala siedzieć na zewnatrz

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Maciej C
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji dwukrotnie i naprawdę nie ma się do czego przyczepić! Jedzenie jest typowo włoskie, wszystko bardzo ładnie podane i pyszne (szczególnie polecamy dania typowe dla Bergamo)! W dodatku dwukrotnie obsługiwała nas przemiła Pani kelnerka, która świetnie mówiła po angielsku. Ta restauracja to prawdziwa perełka. Polecamy!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Nordique14

VOX Lounge Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bergamo, Prowincja Bergamo

Byłeś(-aś) w VOX Lounge Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!