“*****”
Trattoria Caprese — recenzja

Trattoria Caprese
Nr 96 wśród 803 Restauracje (Bergamo)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Oworze morza, makarony przepyszne. Obsługa bardzo sympatyczna i dbała o to abyśmy się poczuli w pełni usatysfakcjonowani. Bardzo polecamy to miejsce. Lepszego w Bergamo według nas nie ma.

Dziękujemy, Milena S

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Polecam serdecznie zjeść w tej restauracji, przede wszystkim makaron z owocami morza, który ma przepyszny sos! Spróbowaliśmy tez ciast, przystawki są również dobre :) jeśli chcecie poczuć włoski klimat to polecam to miejsce :)

Dziękujemy, Urszula S
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym miejscu dwa razy i niestety o drugi raz za dużo. Jeśli miałbym ocenić pierwszy raz, to były to zapewne 3,5 gwiazdki. Niestety dzisiejsza wizytę zepsuł nam bardzo kelner, który nas obsługiwał. Niestety nasza wizyta kompletnie go nie interesowała... Przyjąć, wydać, wystawić rachunek... Jedzenie... Jeśli chcesz zjeść pizze to polecam (jest naprawdę smaczna), ale cokolwiek innego z karty to już zdecydowanie nie... Gnochi za 12€ + koperto 2,5€ smakuje jak z paczki, talerz brei pomidorowo serowej z rozgotowanymi kluskami. Makaron z owocami morza, to właściwe makaraon tylko z malżami za 14€. Poczęstunek limoncello, jak się dziś okazało też nie jest standardem.

Dziękujemy, seberty
Zrecenzowano 27 maja 2019

Lokal znajduje się w centrum, acz w nieco mniej uczęszczanej okolicy, stąd w środku nie ma tłumów i hałasu, a atmosfera jest przyjemna.

Obsługa jest nieco powolna, rozumie język angielski, za to nie bardzo jej w smak by w tym języku odpowiadać, stąd też dialog wygląda tak - my po angielsku, obsługa - po włosku. Niemniej kelnerzy i kelnerki są serdeczni i uśmiechnięci.

Jedzenie bardzo dobre. Wybrałem "pizzę Margheritę" nadziewaną ricottą, salami, mozzarellą. Super smaczne i sycące danie.
Na koniec posiłku dostajemy wybór 3 likierów, między innymi pistacjowy i migdałowy. Najlepsze jakie piłem we Włoszech.

Lokal zdecydowanie godny polecenia.

Dziękujemy, Przemek K
Zrecenzowano 25 maja 2019

Podczas pobytu w Bergamo wraz z przyjaciółką odwiedziłyśmy tę restaurację parokrotnie. Jedzenie wyśmienite, przemiła obsługa, ceny umiarkowane. W ramach coperto (2,5 euro) otrzymałyśmy: na powitanie - kieliszek wina musującego, na czas oczekiwania na zamówienie - pieczywo, i na pożegnanie - 3 buteleczki kolorowych, przepysznych likierów. Zdecydowanie najpyszniejszy jest ten pistacjowy :). To pierwsza włoska restauracja, gdzie cokolwiek dostałyśmy w ramach coperto, co było bardzo miłym zaskoczeniem. W lokalu głównie sami Włosi, atmosfera świetna. Można poczuć klimat Italii :) Polecam każdemu!

Dziękujemy, goldpearl1

Trattoria Caprese — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bergamo, Prowincja Bergamo

Byłeś(-aś) w Trattoria Caprese? Podziel się wrażeniami!