“Pyszna włoska kuchnia ”

Il Circolino Citta Alta
Nr 67 wśród 803 Restauracje (Bergamo)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Scena barowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje

Restauracja ma duży ogródek że stolikami z tylu budynku dzięki czemu miejsce jest bardzo kameralne. Najlepsza lasagne jaką jadłam. Bardzo polecam odwiedzić to miejsce !

Dziękujemy, kingakingula

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety jestem bardzo rozczarowany wizytą w tej restauracji, ogród bardzo ładny ale wszędzie latające i defekujące gołębie. Makaron dostałem rozgotowany i bez smaku, znajomy natomiast był zadowolony z mięsa wołowego. Kelnerzy okazują zero zainteresowania. Generalnie nie polecam, masówka dla turystów.

Dziękujemy, szymonn331
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do restauracji w porze sjesty więc praktycznie cała knajpa była dla nas (a jest nie mała). Na przystawkę zamówiliśmy na spółkę polentę z anchois, omlecikiem cebulowym (dwa małe kawałki) i kozim serem z filetami z bakłażana w oliwie. Porcja idealna dla 2 osób na przystawkę. Bardzo smaczna. Czuć, że anchois było świeże i bardzo pasowało do polenty. Na drugie danie mąż zamówił pizzę z ostrym salami, mozarellą di buffala i grillowaną cukinią. Ja skusiłam się na lokalne danie casoncelli czyli pierożki z mięsem mielony podane w sosie na bazie oliwy z szałwią, pancettą i dużą ilością parmezan. Danie bardzo smaczne i pożywne (tłuste ale idealne przed długimi spacerami po Bergamo). Do tego zamówiliśmy 1/2 l wina i dostaliśmy jeszcze koszyk pieczywa. Wszystko smaczne, ceny umiarkowane (za całość zapłaciliśmy 40 euro z napiwkiem). Polecam jesli ktoś chce spróbować lokalnych przysmaków bo w karcie jet kilka regionalnych pozycji.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce za Cudowny taras i klimat. Niestety jesienią jada się tylko w gorącym wnętrzu. Zbyt gorącym dla mnie. Poza porą obiadową można wpaść na kawę jednak polecam to miejsce letnimi wieczorami. Pizza przyzwoita, smaczne makarony, niezbyt drogo jak na miejsce. Zawsze latem bede tam wracać. Kooperatywa <3

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 938kamilaw
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza nie była najlepsza, "płaaka" w smaku, wino kwaśne, jak się jest głodnym można zjeść. Plastikowe krzesełka, miły duży ogródek na dworze, ocieniony dzikim winem, przyjemnie szczególnie w upały. Jedzenie średnie. Za tą cenę w okolicy były lepsze lokale

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, malgorzataz855

Il Circolino Citta Alta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bergamo, Prowincja Bergamo

Byłeś(-aś) w Il Circolino Citta Alta? Podziel się wrażeniami!