“Nie polecam”
La Bruschetta — recenzja

La Bruschetta
Nr 135 wśród 803 Restauracje (Bergamo)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Duże grupy, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Nie polecam.. pizza nie dobra, makaron sredni - typowe miejsce turystyczne bez nacisku na jakosc produktow

Dziękujemy, 909patrycjar

Bardzo dobra pizza i pyszne domowe wino. Restauracja ma klimat. Byliśmy wieczorem w niedzielę o musieliśmy trochę poczekać na stolik. Napiwek jest doliczany na koniec do rachunku.

Dziękujemy, BarbaraS4675
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

To był pierwszy napotkany lokal czynny ok. godz. 22:00, po przylocie do Bergamo. I okazał się świetny. Wracaliśmy do niego 2 razy. Pizze pyszne, duży wybór i w rozsądnych cenach. Makaron carbonara bez szału, ale dobry. Wina dobre. Desery też ok. Ostatniego dnia dostaliśmy gratis beziki i limoncello. Obsługa bardzo miła i pomocna. Na pewno wrócimy

Dziękujemy, zmija-w-podrozy
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam , pyszne jedzenie i miła obsługa, z uwagi na skrajną ulice brak tłumów . Ceny przystępne . polecam.

Dziękujemy, Rogerro1986
Zrecenzowano 4 marca 2019

Poszliśmy tam, bo nigdzie indziej nie znaleźliśmy miejsc w sobotni wieczór, po przylocie, głodni jak wilki.
Przemiła obsługa, która zamiast 0,5l przyniosła nam 1l wina w prezencie.
Wprawdzie w zamówieniu się pomylono - chociaż nastąpiło to też z naszej winy, bo nie poprawiliśmy pani kelnerki.
Pizza b. dobra, na koniec ciasteczka do rachunku, miło, szybko dostaliśmy jedzenie, jeżeli będziemy kiedykolwiek w Bergamo - wrócimy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 495justynan

La Bruschetta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bergamo, Prowincja Bergamo

Byłeś(-aś) w La Bruschetta? Podziel się wrażeniami!