“dobre drinki i ...”

Nessun Dorma Cinque Terre
Nr 1 wśród 21 Restauracje (Manarola)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 19 listopada 2018

Poszliśmy specjalnie na drinka ale musieliśmy czekać w kolejce na wolny stolik . Po paru minutach dostaliśmy stolik z widokiem na najpiękniejsze miejsce w Manaroli .Zamówilismy drinki i przy okazji nie będąc głodnym skusiliśmy się na bruschette. Kelnerzy nosili różne pięknie wyglądające dania i drinki i to nas przekonało na dodatkowe jedzenie po obiedzie . Warto było ,polecamy to miejsce każdemu i spróbowaniu dań i drinków w Nessuno Dorma w Manaroli.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, jasio2161

Zrecenzowano 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Cos pięknego warto poczekać na stolik z widokiem, jedzenie bardzo dobre ❤️ lokalne winko też, wszystko świeże

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, dominika1092
Zrecenzowano 18 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Najpiękniejszy widok na miasto. Dobre jedzenie, prosecco. Uprzejma i sprawna obsługa. Dużo słońca. Nie trzeba niczego więcej ;)

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Krzysztof D
Zrecenzowano 3 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przepięknie miejsce z widokiem na Manarola. Bardziej bar z przekąskami niż restauracja. Można przekąsić i wypić cos dobrego. Ceny dość wysokie ale pewnie ze względu na lokalizacje i piękne widoki :) należy pamiętać o płatności gotówka:) brak wifi moze byc plusem zeby rozkoszować sie widokami :)))

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano 28 września 2016 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce!!! Wracam tu zawsze z wielką przyjemnością. Obledny widok!!! Szkoda jedynie ze z roku na rok coraz więcej turystów.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, bartolpilar

Nessun Dorma Cinque Terre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Manarola, Cinque Terre

Monterosso al Mare, Cinque Terre
Manarola, Cinque Terre

Levanto, Riwiera Włoska

Byłeś(-aś) w Nessun Dorma Cinque Terre? Podziel się wrażeniami!