“Pyszne ”

Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna kuchnia pizza choć nie tylko także pasta Ja osobiście jadłem kurczaka w sosie curry ryż i bakłażan świetna obsługa szczególnie dziękuję kelnerce Anna za wspaniałą obsługę

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Pawelpozmix

Zrecenzowano 22 lipca 2018

W trakcie rodzinnego urlopu, zjedliśmy tam obiadokolację. Pasty bardzo dobre ale hitem jest deser mascarpone w waflu -bajka . Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, boguslawz2018
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, pizza mega smaczna, cienkie ciasto, dużo dodatków.
Desery wyśmienite.
Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, piotrekp386
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Niewiarygodna kuchnia. Po trzech dniach kuchni w Bolonii i Florencji dopiero tutaj zjedliśmy wyjątkowo.
Polecam hand made pasta z warzywami )plus na deser mascarpone.
Wino jako wisienka na torcie i człowiek mógłby tutaj siedzieć i siedzieć.
Obsługa miła i uśmiechnięta.
Daje 5 gwiazdek plus !

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, lasia2019
Zrecenzowano 29 marca 2015

Do Smaller nie jest tak łatwo trafić, restauracja jest troszeczkę schowana, ale naprawdę warto :) Przyjemne wnętrze, bardzo miła obsługa. Jedzenie - poezja :) Zamówione przeze mnie Gnocchi w sosie truflowym było przepyszne, a Spaghetti mojego partnera było również bardzo dobre :) Kelner również nam doradził bardzo dobrego wino do posiłku :)
Skusiliśmy się również na deser - wafel z mascarpone był niebiańsko dobry :) Wszystko w bardzo dobrej cenie, butelka wina do kolacji tańsza niż w Polsce :) Jedyny minus - brak menu w języku angielskim, ze względu na popularność tej restauracji i San Marino właściciel powinien je wprowadzić :)

Termin wizyty: marzec 2015
2  Dziękujemy, Klaudia S

Smaller — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

City of San Marino, San Marino

Byłeś(-aś) w Smaller? Podziel się wrażeniami!