“Poza widokiem nic do zaoferowania”

Bar Piadineria la Capanna
Kuchnie: Włoska, Pub, Bar piwny
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Głodni po wielogodzinnym spacerze chcieliśmy zjeść coś włoskiego z piękną panoramą na okolicę. Niestety miejsce to poza widokiem nie ma nic do zaoferowania. Zamówiliśmy talerz z włoskimi przystawkami oraz sałatkę z krewetkami. Wielkość porcji oraz jakość użytych składników pozostawiają wiele do życzenia. Porcje bardzo małe, sałatka w ogóle nie przyprawiona, sałata zwiędnięta, a mozzarella nawet nie leżała obok tej prawdziwej. Jestem bardzo rozczarowana i nie polecam nikomu.

Dziękujemy, travelbug_com_pl

Zrecenzowano 26 października 2018 z urządzeń przenośnych

Położona na trasie między wieżami restauracja-bar zachwyca przepięknymi widokami. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, pizza w moim rankingu plasuje się w klasie:bardzo dobra ale nie znakomita. Ceny zaś bardzo przystępne. Do pizzy proponuję bardzo dobre domowe białe wino. Obsługa nienachalna i miła. Można polecić.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, maciej2ewski
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na pizzę poszliśmy w trakcie zwiedzania San Marino. Przy pierwszej wieży były dostępne dwie knajpki, wybraliśmy tańsza i nie zawiedliśmy się! Piękny widok z tarasu na pobliskie miejscowości, bardzo miła obsługa i pyszna pizza. Wybraliśmy pizzę z pikantnym salami, gorgonzolą i oliwkami.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, martysww
Zrecenzowano 8 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, duże porcje, przemiła obsługa i piękne widoki. Ceny bardzo przystępne. Menu spore wiec każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, 372alicjak
Zrecenzowano 18 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Najwyżej położona restauracja niedaleko wejścia do zamku. Piękne widoki na pewno warto usiąść i wypić kawę z lodami co też uczyniłem. 2 gałki sorbetu w cenie 3€ a zimna kawa 2,8€. Podczas wędrówki pod górę warto sie tu ochłodzić.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, 337marcink

Bar Piadineria la Capanna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Borgo Maggiore, San Marino
City of San Marino, San Marino

Byłeś(-aś) w Bar Piadineria la Capanna? Podziel się wrażeniami!