“Bardzo dobra pizza i kawa”

Ristoranti Pizzeria Cacciatori
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza i kawa. Bardzo dobra obsługa. Ceny bardzo dobre. Wszystko robione przez właścicieli... Polecam

Dziękujemy, 875piotru

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, miła atmosfera i obsluga, krótki czas oczekiwania, polecam!
Spory wybor dan kuchni wloskiej

Dziękujemy, JASZCZURKA
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego że ten człowiek który tam był a pewnie to właściciel nie chciał mi rozmienić pieniędzy do parkometru powiedział że to nie bank no i musiałem kupić kawę potem pizzę która była najmniejsza jaką jedliśmy we Włoszech no i drink z aperolu który był najdroższy 5euro za osobę. Potem chciał nas naciągnąć na limonczello . A i oczywiście chciał ocenę no to ja ma. Pozdrawiam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Kris N
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza ale poza tym bez szalu. Dlugi czas oczekiwania a obsluga srednio zainteresowana gośćmi. W pewnym momencie doszdlem do wniosku ze to chyba samoobslugowe miejsce. Ceny takie sobie 45 eur za 2 proste pizzę salatke i frytki plus 3 napoje.

Na pizze warto ale z innych wzgledow juz nie

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 632marcink
Zrecenzowano 8 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest położona s pięknym miejscu(blisko parkingu). Jedzenie bardzo dobre. Obsługa bardzo miła. Czas oczekiwani bardzo krótki.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Tomasz F

Ristoranti Pizzeria Cacciatori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

City of San Marino, San Marino

Byłeś(-aś) w Ristoranti Pizzeria Cacciatori? Podziel się wrażeniami!