“Pizza”

Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 lipca 2017

Dobra włoska pizza, obsługa niekonieczni3e, ciężko się porozumieć, tylko rosyjski i English, można znaleźć lepsze miejsca na jedzonko

Dziękujemy, pewwny

Zrecenzowano 19 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja z klimatem. Serwuje typowo włoskie dania. Czas oczekiwania nie jest zbyt długi, choć ceny nie należą do najniższych.

Dziękujemy, Bartek P
Zrecenzowano 28 października 2016

Restauracja z super klimatem, w pobliżu głównego deptaku. Oferuje typowo włoskie dania - pizza, owoce morza, makarony. Wpadlismy na nią z mężem przypadkowo, ale do końca pobytu jedliśmy tylko w tym lokalu. Jedzenie wyśmienite, porcje bardzo duże. Polecamy szczególnie pizze i spaghetti z owocami morza :)

Dziękujemy, Ewelina S
Zrecenzowano 12 września 2016

Spacerując po Rimini szukaliśmy jakiegoś lokalu aby skonsumować wczesną obiado-kolację po całym dniu wrażeń. Natknęliśmy się na Chi Burdlaz Osteria e Cucina leżący bezpośrednio przy ruchliwej Viale Vespucci, jednak na tyle osłonięty na tyle by poczuć się gdzie indziej.
Obsługa bardzo uprzejma i otwarta, chętna również do pogaduszek z gośćmi w innych językach niż tylko włoskim. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ze względu na naprawdę dobrą kuchnię, po 19:00 zaczyna ubywać bardzo szybko wolnych stolików. Chi Burdlaz prócz wspaniałych steków (z podglądem video na grill w kuchni), doskonałej pasta i pizza posiada w menu opcje dla wegan. Do wszystkich potraw jest doskonały i szeroki wybór win.
Polecam gorąco wszystkim, którzy lubią zjeść dobrze i smacznie. A każdy kęs jest warty ceny.

Dziękujemy, Arek M
Zrecenzowano 4 września 2016

To restauracja do której zawsze idę będąc w Rimini. Dlaczego? Bo drugiej takiej nie ma. Zaraz przy wejściu wita nas stojąca cały rok choinka z prezentami i mikołajami, obok niej stojak na wino, dalej bar a wszystko tonie w kwiatach. Zastawę obsługa wyciąga ze staromodnych szaf stanowiących część wystroju jednego z podestów. Wszędzie wiszą garnki jest i akwarium ze skorupiakami. Wszystko otoczone palmami, można zaryzykować stwierdzenie, że w tym szaleństwie jest metoda. Wnętrze barowe nieco staromodne, ciężkie drewniane stoły, przytulny bar a między częścią znajdującą się na dworze a tą w budynku jedna z kucharek przy nas przyrządza potrawy. Warto tu jeszcze wspomnieć toaletę - trzeba ja zobaczyć;) Za stolik zapłacimy 4 Euro (częste w Rimini) ceny jedzenia są bardzo różnorodne w zależności od tego czy zamówimy pizzę (od 4 Euro) czy talerz owoców morza (23 Euro). Podobnie z alkoholem. Obsługa przesympatyczna, jedzenie bardzo dobre.

Dziękujemy, Magda W

Chi Burdlaz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych